Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

8 viisi, kuidas mehed suhet lõhuvad.

A bielludes tõotavad inimesed olla koos nii heas, kui halvas, lubades teineteisele truudust ja armastust. Selleks, et kahe inimese suhe toim...

Abielludes tõotavad inimesed olla koos nii heas, kui halvas, lubades teineteisele truudust ja armastust. Selleks, et kahe inimese suhe toimiks, on vaja mõlemapoolseid pingutusi. Kahjuks aga lõppevad enamikud suhted lahku minemisega, sest lisaks truudusetusele viib inimesi lahku ka ükskõiksus, tähelepanu puudus, igavus, eemalolek.

1. Mees ei tee enam komplimente. 

Naine on väga keerulise loomusega, kes paneb alati tähele ja jätab meelde väiksemaidki detaile. Piisab ühestainsast pilgust, mille mees teisele naisele heidab, kui naine tunneb end ohustatuna. Naine vajab, et mees teda pidevalt rahustaks ja talle vannuks oma truudust, armastust ja lojaalsust. Vaata oma naisele silma, ole siiras ja ütle talle, et ta on ilus ja ihaldusväärne selleks, et eemale peletada tema kartusi ja hirme.

2. Mees unustab väikesed tähelepanuavaldused. 

Armunud naine ei vaja kalleid kingitusi selleks, et õnnelik olla. Tihti piisab väikestest tähelepanuavaldustest, et naist õnnelikuks teha. Saada talle lühike sõnum öeldes talle, kui palju sa teda armastad. Ära unusta tema sünnipäeva või teie kohtumise aastapäeva, mängi lastega - see kõik näitab, et sa temast hoolid.

3. Mees sulgub endasse.

Meestel on kombeks iseendasse sulguda iga kord, kui neil raske aeg käes on või mõni probleem lahendada. Selline käitumisviis hoiab aga naist eemal, kes tunneb end sellepärast halvasti. Kui su kaaslane tahab aru saada, miks sa endasse sulgunu oled, siis selgita talle rahulikult ilma vihastamata ja nii, et ta aru saaks.

4. Mees ei võta vastutust enda peale.

Mõned mehed ei võta kunagi vastutust oma tegude pärast enese peale. Nad süüdistavad alati naist kõiges. Aga on tähtis, et mees tunnistaks oma vigu ja mõistaks, et tema on probleemiks, mitte naine. Kui kui ka naisel peaks olema süüd, siis rääkige suud puhtaks.

5. Vale inimese valimine.

Enne kooselu alustamist on tähtis valida õige inimene, kes sobib sinu isiksusega. Armastus võib tihti pimestada. Ja selletõttu ei või naine, kes on domineeriv, depressiooni all kannatav või lihtsalt lapsik hiljem muutuda.

6. Omavaheline suhtlemise puudumine.

Suhtlemise puudus tekitab suhtes suure lõhe. Vajalik on, et suudetaks rääkida tülidest ja probleemidest. Kui suhtlemist enam ei ole, siis eemalduvad mõlemad kaaslased teinteisest niipealju, et mees võib muutuda võõraks omaenese naise silmis.

7. Mees ei kuula naist.

Tänu oma loomusele vajab naine, et teda kuulataks ja temaga räägitaks. Mõnikord, kui naisel on raske hetk, mida ta läbib, tahab ta sellest rääkida. Mees ei ole selline. Naine ei taha, et mees tema asemel lahenduse leiaks, ta tahab, et keegi teda kuulaks ja oleks tema kõrval rasketel hetkedel. Ära sunni teda otsust vastu võtma ja ära mõista teda hukka. See solvaks teda. Kuula teda, anna talle nõu.

8. Mees ei vabanda.

Igas suhtes tuleb ette õnne- ja murepäevi. Üldiselt on tülid ja vaidlused osa kahe inimese suhtest aga tähtis on, et kooselu selle all ei kannataks. Kui sa tunned end naise ees süüdi, siis vabanda ja ära arva, et see su uhkuks riivaks. Kui sa vabandada, siis tähendab see, et sa oled piisavalt tark, et vastutust oma tegude eest enese peale võtta ja sa tahad oma suhet hoida.
Kommentaare ei ole