Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

5 märki, mis näitavad, et sinu suhe hakkab läbi saama

Kuus inimest kümnest ei ole oma suhtega rahul. Nad tunnevad end oma suhtes vangis, on õnnetud ja ei tea, mida edasi teha. Muuta midagi ka ...

Kuus inimest kümnest ei ole oma suhtega rahul. Nad tunnevad end oma suhtes vangis, on õnnetud ja ei tea, mida edasi teha. Muuta midagi ka ei oska - asjad on nii, nagu nad on. Ja nii päev-päeva järel ja aastast aastasse. Inimesed jäävad kokku harjumusest; turvatundest, mida see suhe pakub ja sageli ka laste pärast. Hirm on ka üksinduse ees. Teiste arvamuse ja kriitika. Rahalise kaotuse pärast, mida lahku minek kaasa toob. 

Millised märgid aga viitavad sellele, et su suhe on läbi saamas? 1. Parema meelega veedad sa oma aega sõprade ja lähedastega, selle asemel, et olla koos oma elukaaslasega

Kui temaga kahekesi olemine tekitab sinus vastumeelsust või igavust, siis on see märk sellest, et midagi on valesti. Normaalne suhe tugineb omavahelisele suhtlemisele, vastastikkusele usaldusele ja enne kõike soovile olla koos hoolimata raskustest.

Kui sul on oma elukaaslasest juba villand ja sa parema meelega veedaksid aega sõprade või lähedaste seltsis, siis ilmselt on teie suhtes midagi valesti.

2. See suhe on sulle muutunud kurnavaks

Su elukaaslane väsitab sind. Sa ei tunne enam midagi tema vastu. Sa näed temas ainult vigu. Ta mõjub sulle ärritavalt. 

3. Sul ei ole enam mingit seksuaalset tõmmet tema vastu

Igas suhtes tuleb ette tõusu- ja languseperioode ning asjade seis ei jäägi selliseks nagu ta suhte alguses oli aga päris ära ka ei tohiks see vastastikkune tõmme teie vahelt kaduda. 

4. Sa ei väärtusta üldse seda aega, mis sa oma elukaaslasega veedad

Millised tunded sind valdavad, kui sa oled temaga koos? Tunned sa end rahulikult ja hästi? Või ärritab tema kohalolek sind? Teed sa talle pidevalt etteheiteid? 

5. Sa tunned, et ta lämmatab sind

Sa tunned, et sa oled nagu vangis. Ja oled õnnetu. 


See on kurb, kui sa vastasid kõikidele punktidele jaatavalt. Ükski inimene ei peaks end tundma oma suhtes vangistuses. Kõige targem oleks pöörduda perenõustaja poole, kes teab kõige paremini, kuidas teid aidata. Kindlasti ei tohiks aga sa niimoodi enam edasi kannatada, sest nii muudad sa õnnetuks nii iseenda, kui ka kõik teised inimesed enda ümber. Samuti aitab omavaheline suhtlemine, sest ilmselt on su elukaaslane märganud muutusi, mis sinu tunnete juures on aset leidnud. Tõenäoliselt teeb see teda murelikuks, eriti juhul, kui tema enda tunded on sellised nagu varem. Ilmselt on ta katsunud sinuga rääkida. Anna talle see võimalus ja kuula teda. Ning räägi temaga avameelselt. Mõnikord piisab, kui mõlemad pingutavad selle nimel, et asjad paremini läheksid selleks, et kõik tõesti muutuma hakkaks. Südant ei saa sundida aga väikesed tähelepanuavaldused liigutavad paljude südameid. Kui inimene, kes sinust hoolib ja sind armastab, pingutab selle nimel, et sind tagasi võita, siis on kõik võimalik. 

Loomulikult ei saa võtta kõike nii üldiselt, sageli on tunnete jahenemises süüdi ka muud tegurid, nagu raskus andestada kunagist truudusemurdmist, valetamist, verbaalset ja füüsilist vägivalda, liigset armukadedust jne. Kõik need tegurid mõjuvad igale suhtele hävitavalt. Tähtis on aga välja tulla sellest olukorrast ja mitte olla vangis omaenda elus.


Kommentaare ei ole