Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

6 märki, mis viitavad sellele, et sa oled maapealne ingel

Maapealsed inglid on heatahtlikud ja oma hingelt soojad, nad on meie ümber selleks, et valvata meie ja kogu maailma heaolu üle. Nad on väg...

Maapealsed inglid on heatahtlikud ja oma hingelt soojad, nad on meie ümber selleks, et valvata meie ja kogu maailma heaolu üle. Nad on väga targad ja näevad paljusid asju läbi - teiste mõtteid, hingeelu, valu, ahastust - ja tundub, nagu elaksid nad siin maailmas juba tuhandeid aastaid.

Nad ei talu kurjust ega halba, nad tahavad tagada maailmas harmooniat ja looduses tasakaalu. Nad on väga tundlikud teiste kannatuste suhtes ja peavad alati sekkuma selleks, et aidata.

Kui sa tunned end alljärgneva kirjelduse järgi ära, siis võib olla oled ka sina maapeale saadetud ingel?!

Sulle meeldib olla üksi

Üksiolemine ei ole sinu jaoks sugugi koormav - vastupidi, sa pead olema aeg-ajalt üksi, et enda hinge ravida ja end paremini tunda. Sa vajad seda aega selleks, et sügavuti järele mõtelda ja oma eesmärkidest paremini aru saada.

Sa oled teistest inimestest palju tundlikum

Kogu maailmas aset leidub kurjus puudutab sind otse ja teeb sulle väga palju haiget. Sa tunned valu, pettumust, õudust. See, et sa ei saa sekkuda, ajab sind segadusse, sest sa tahaksid nii väga midagi teha, et seda kõike peatada.


Sa oled väga kaastundlik

Kaastunne on sinu kõige suurem omadus ja seda juba sellest ajast saadik, kui sa olid väike. Sa tunned teiste valu - on siis tegemist inimeste, loomade või taimedega - ja teed kõik, mis sinu võimuses, et seda leevendada. Sa oled kaastundlik alati igas olukorras ja kõigi vastu.

Sa tunned, et sul on mingi eriline osa siin maailmas täita

Sa mõistad, kui tühine on soov lihtsalt raha kokku korjata või paista silma oma rikkusega maailmas, kus on veel nii palju vaesust. Sinu eesmärk on aidata neid, kes vajavad abi, parandada teiste elu, olla osa loodusest.Sind juhib su kuues meel

Kui sa vaatad oma elus tagasi, siis sa näed, et paljud asjad, mis on aset leidnud, ei ole juhuslikud. Sa tunned, et sind juhatatakse kõrgemalt poolt. Sa järgned oma südame häälele ja otsid oma teed.

Tänapäeva liiga tehnoloogiline ja automatiseeritud elu ei ole sinu jaoks

Sa ei saa inimestest aru, kes töötavad oma lühikese elu jooksul nii palju, kui võimalik; elavad stressirohket elu; tahavad meeldida inimestele, kes neile ei meeldi ja elada võimalikult silmapaistvalt kasutades ära kogu maailma ressursse ja laastades samal ajal planeeti. Sul on tunne nagu oleksid kõige sügavamad väärtushinnangud kaduma läinud. Sina eelistad olla osa loodusest ja elada selle seaduste järgi. Sa eemaldud nii palju, kui võimalik sellest lärmakast ühiskonnast, kes mitte millestki aru ei saa.Kommentaare ei ole