Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kui su kaaslane seda 6 asja teeb, siis armastab ta ikka veel oma eksi.

A rmastus ei võrdu alati õnne ja rahuloluga. Väga tihti teeb armastus haiget. Ja ei ole sugugi lihtne unustada seda inimest, kellega ...


Armastus ei võrdu alati õnne ja rahuloluga. Väga tihti teeb armastus haiget. Ja ei ole sugugi lihtne unustada seda inimest, kellega sul on nii palju ühiseid mälestusi.Kuidas teada saada, kas su kaaslane ikka veel armastab oma eksi? 

1. Ta võrdleb sind tihti oma eksiga

Aeg-ajalt võrdleb ta sind (sinu riietusstiili, soengut, viisi, kuidas sa räägid jne) oma eksiga. Nagu oleks tema eks see ideaal ja ükskõik, mida sa ka ei tee, ta ei ole ikka rahul. See näitab tema suutmatust edasi minna ja sellised võrdlused võivad tõendada, et tal ikka veel on tundeid oma eksi vastu.

2. Nad suhtlevad ikka veel omavahel

Võib-olla usub ta oma südames, et elu neid veel kord kokku viib. Ja kui sa esitad küsimusi selle kohta, millest nad räägivad, siis ei vasta ta sulle.

3. Ta veedab palju aega sotsiaalmeedias


Ja kui sa peaksid tema nime alt sinna sisse logima, siis näed sa, et ta salaja oma eksiga suhtleb.
4. Ta räägib tihti sellest, mida nad koos tegid, kus nad käisid - kõikidest headest mälestustest

Me kõik räägime aeg-ajalt sellest, mida kunagi tehtud on saadud ja selles pole midagi imelikku. Aga kui su kaaslane pidevalt ikka ja jälle räägib oma puhkusest eksiga või nende ühistest harjumustest, siis ilmselt igatseb ta selle kõige järele.5. Ta kutsub sind oma eksi nimega

Kui ta tihti sinu nime asemel oma eksi nime kasutab, siis on asi natuke imelik. See on ilmselge tõend, et ta ei suuda oma eluga edasi minna ja eks on tal ikka veel südames ja meeles.

6. Ta räägib liiga tihti oma eksist

Ta leiab liiga tihti võimalusi, et oma eksist rääkida. Näiteks, et öelda, et ta eks alati hiljaks jäi, teda pettis või talle tihti haiget tegi. See, et ta oma eksist liiga tihti räägib ei ole hea märk ja viidata sellele, et ta tema  järgi igatseb.

Kommentaare ei ole