Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Maagiline punane randmepael, mis tagab kaitset ja toob tervist

Juba meie esivanemad sidusid endale randmepealu, mis kaitsesid neid kurjade eesmärkide inimeste, h...


Juba meie esivanemad sidusid endale randmepealu, mis kaitsesid neid kurjade eesmärkide inimeste, halva silma, needuste ja ebameeldivuste eest, samuti aitab randmepeal meil vabaneda sellistest halbadest pahedest nagu kadedus ja pettumustunne. Randmepaela kantakse vasaku käe randmes. Usutakse, et just see käsi võtab endasse kogu kehas oleva negatiivse aura ja energia.

Punase randmepaela kandmine kuulub juudi kabalistika hulka. Usutakse, et selle kandmine kaitseb negatiivse energia vastu. Punasele randmepaelale on omistatud palju kaitsvaid omadusi, mis aitab elu muuta ja vabaneda mitmetest probleemidest, nii rahalistest, isiklikest kui ka terviseprobleemidest. Sellel judaismi osal ei ole käskusid ega keelde. Rõhutatakse rohkem negatiivset ja positiivset energiat. Kadedusetundest tulev negatiivne energia on pärit silmadest ja see omakorda seletab lahti sellise termini nagu "kuri silm".
 
 
 
 


Kurjast silmast aga on juba rääkinud sellised vanad filosoofid nagu Sokrates, Platon ja Aristoteles. Kurjast silmast on räägitud piiblis. Läbi aegade on erinevad valitsejad kartnud kurja silma võimu. Vanad Kreeka meremehed maalisid silmi oma laevakerele, et kaitsta end selle halva vastu. Vanad roomlased aga kutsusid seda oculus malus. Šotlaste jaoks oli see droch shuil. Juudid kutsuvad seda aga sellise terminiga nagu eyin harah. Nad on veendunud, et kurjast silmast tulev halb takistab meil elus teha seda, mida me tegema peaksime ja samuti võtab ära meilt selle, mis me juba oleme saanud.

Et randmepael suudaks inimest kaitsta, peab ta olema punasest lõngast ning vasaku käe randmel, lisaks sellele on vaja paelale teha seitse sõlme. Need seitse sõlme neelavad kõik negatiivse, mis teised sulle saadavad. See omakorda loob vaimse immuunsuse, mis kaitseb kurja silma ja halbade jõudude vastu. Punast lõnga kantakse vasaku käe randmel, sest vasak külg on see, kuhu peitub energia. Vasak käsi ja jalg on need, mis võtavad vastu, paremal käel ja jalal on aga võim anda. Seega poeb halb just vasakult poolt sisse. 
 


 
Randmepaela võid sa kanda 12-40 päeva jooksul, selle järel põleta või hävita pael, vastasel korral hakkab randmepaela kogunenud negatiivne energia sinu enese vastu toimima. Hea oleks, kui randmepaele seoks käele inimene, kes sind armastab ja keda sa tõesti usaldada võid.

Lõng peab kindlasti olema villane, sest usutakse, et villane aitab haava paranemistele kaasa ja parandab ka vereringet.
 
 
 
 


Usklike jaoks sümboliseerib punase randmepaela kandmine ka õnne, võttes arvesse, et punase randmepaela kandmine peaks tooma ligi kõike head - jõukust, tugevdama peresidemeid ja tõmbama ligi armastust.

Kõik oleneb ka kandja enda ja nende inimeste energiast, kes teda ümbritsevad. Punane lõng peaks endasse tõmbama kõik halvad mõtted, mis randmepaela kandja vastu on suunatud, samuti tõmbab punane lõng endasse ka kõik halva energia, mis tema ümber hõljub.

Usutakse, et kandes punast randmepaela, hakkavad head asjad juhtuma. Teooria järgi peaks inimene saavutama siis kõik selle, millest ta igatseb.

Paljud kuulsused kannavad punast randmepaela!Kommentaare ei ole