{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : iga tähemärgi parimad sõbrad

  foto : unsplash / Levi Guzman     Mis puutub sõprusesse, ...

 

foto : unsplash / Levi Guzman

 

 

Mis puutub sõprusesse, siis on sageli kõik üks suur juhuse mäng. Või umbes sinnakanti. Astroloogias on näiteks igal tähemärgil oma kindel iseloom. Jäär on ettevõtlik, Kaksikud on lõbusad, Kaalude esindaja on hea diplomaat, Ambur optimistlik, Kaljukits on range isegi iseenda vastu ja organiseerib oma elu paremini, kui keegi teine, Kalad jällegi kalduvad unistama. Ja nii edasi. Otse loomulikult, selle nurga alt võttes sobivad ühed tähemärgid omavahel paremini, kui teised. On need, kes kokku saades kohe leiavad ühise keele ja siis on neid, kellel pole omavahel midagi suurt öelda. Vaata järele, kes on sinu tähemärgi parimad sõbrad.


Jäär

 Jäär on üsna tugeva isiksusega, kes pakatab nii energiast, kui teotahtest. Ta on esimene sodiaagimärkide seas ja selle tõttu sümboliseerib ta muutusi, algust, ettevõtlikkust ning tegutsemistahet. Jäärale annab ettevõtlikkust ja energiat tema planeet Marss. Ta on sündinud liidriks ja teisi juhtima. Talle meeldivad väljakutsed, ta tahab ennast proovile panna. Ta tahab kõik oma käega ise järele proovida. Ta ei püsi pudelis ka paigal. Kui osasid tähemärke võib selline käitumine ära väsitada, siis on ka neid, kes ilma temaga enam oma elu ette ei kujutagi. Kes on Jäära parimad sõbrad?

Loe lähemalt SIIT, kes on Jäärade parimad sõbrad


Sõnn

Sõnn on sodiaagi teine märk. Tema ülesandeks on hoolitseda nende seemnete eest, mille Jäär maha istutas. Sõnni tähtkujus sündinud inimesed on tavaliselt praktilise mõtlemisega. Nad on arukad ja mõistlikud, just sellised, kellelt kõik tahavad nõu ja abi küsida. Nagu kõik maamärgid, oskab Sõnn hästi oma elu organiseerida ja elab vastavalt oma väärtushinnangutele ning põhimõtetele. Sõnn on lojaalne, truu, aus, püsiv ja stabiilne - tema peale võib alati ja iga ilmaga kindel olla.

Loe lähemalt SIIT, kes on Sõnnide parimad sõbrad 

 

Kaksikud 

Kaksikud on need, keda armastatakse ja vihatakse samaaegselt. Kaksikutel ei ole just kõige parem kuulsus ent samas on nendega nii lihtne ja hea suhelda. Seda ilmselt tänu sellele, et Kaksikud on õhumärgi all sündinud ja neid valitseb suhtlemise planeet Merkuur ise. Teiste sõnadega on taevased haldjad kummardunud tema hälli kohale kunagi ja kinkinud talle väga hea suhtlemiseoskuse ning tarkuse. 

Loe lähemalt SIIT, kes on Kaksikute parimad sõbrad

 

 

 

Vähk

Vähi märgi esindajatest ei ole alati kerge aru saada. Nad on natuke salapärased, mõnikord kergesti muutuva tujuga. Ja selle tõttu ei saadagi Vähki kõige parem kuulsus. Katsu näiteks midagi tema kohta otsida Google otsingumootori kaudu ja sa võid ise veenduda, et Vähi tähemärgi kohta on otsitud üsna kummalisi asju. Näiteks on mõned katsunud aru saada, mille poolest Vähid on ohtlikud? Loomulikult on ka nendel oma puudusi nagu kõikidel teistel aga Vähi lähedased sõbrad teavad, et tegelikult on tal väga hea süda. 

Loe lähemalt SIIT, kes on Vähi parimad sõbrad 


Lõvi

Meie sodiaagi kuningas ei väsi üllatamast. Ta võib teinekord käituda täiesti ootamatult ja pakatada energiast, seejärel aga kaduda täiesti mõneks ajaks ekraanilt. Üks, mis on aga kindel, teda on võimatu mitte tähele panna. Lõvi tahab silma paista, tahab olla imetletud ja tunnustatud. Oma hinges on ta tõeline staar. Need, kellele ta ei meeldi, ütlevad, et ta kipub üle pingutama, teised jälle kinnitavad, et ta on oma krooni väärt. Aga kes on tema sõbrad, kes teda imetlevad ja armastavad? Kes on need, kellega Lõvi kõige paremini läbi saab. Kes suudavad välja taluda tema kuninglikku kõrgust? 

Loe lähemalt SIIT, kes on Lõvi parimad sõbrad

 

Neitsi

Neitsid on sündinud 23. augusti ja 22. septembri vahel. Kui sinu tutvusringkonnas või lähedaste inimeste seas on Neitsi tähtkujus sündinud inimesi, siis tead sa ilmselt, millised nad on ja võib-olla on sul raske neist aru saada. Nemad ise saavad endast väga hästi aru. 

Loe lähemalt SIIT, kes on Neitside parimad sõbrad

 

 

 

Kaalud

 Kaalude tähemärgi esindajatele meeldib palju suhelda, nad on väga seltskondlikud. Aga isegi, kui tundub, et ta sobib kõigiga, siis on inimesi, kellega ta leiab kohe ühise keele ja kellega tal on väga hea klapp. 

Loe lähemalt SIIT, kes on Kaalude parimad sõbrad 

 

Skorpion

Skorpion on kõige müstilisem ja salapärasem kõikidest sodiaagimärkidest. Skorpionist ei ole lihtne aru saada, ent ometi on mõned leidnud tee tema südamesse. Kes on Skorpioni parimad sõbrad? 

Loe lähemalt SIIT, kes on Skorpioni parimad sõbrad 

 

Ambur

Kellega Amburid tegelikult kõige paremini sobivad? Kas nendega, kes on sündinud Vähi tähtkujus või siis hoopis Neitside või Kaaludega? Tegelikult on nii, et mis puutub sõprusesse, siis on kõik tunnetuse küsimus. Me kas sobime inimesega või ei sobi. Vähesed aga teavad, et palju on siin mängus ka planeetide mõjul. Ainult astroloogid teavad, et planeetidel on alati oma sõna kaasa öelda. Sellepärast ei olegi nii, et on lihtsalt inimesi, kellega sa sobid rohkem või vähem. On lihtsalt tähemärke, kes saavad omavahel paremini läbi, kui teised. 

Loe lähemalt SIIT, kes on Amburi parimad sõbrad 

 

 

 

Kaljukits

Kaljukits on truu ja lojaalne aga väga range. Range nii iseenda, kui teiste vastu. Sodiaagiringis on päikeselisi märke, on optimiste, on neid, kellele meeldib üle kõige naerda ja neid, kes leiavad kohe kõigiga ühise keele. Ja siis on neid, kes on natuke teistsugused ja erinevad teistest. Kaljukits on nende viimaste seas. Tõtt tunnistades tuleb öelda, et Kaljukitse ei saada just kõige parem kuulsus. Teda peetakse liiga autoritaarseks ja nõudlikuks. Mõnikord võib tekkida tunne, et raske on temaga üldse mingeid suhteid alal hoida. Vähemalt väidavad seda need, kes temaga läbi ei saa. Tegelikult on Kaljukits kõige parem sõber, kelle peale alati võib kindel olla. 

Loe lähemalt SIIT, kes on Kaljukitsede parimad sõbrad 

 

Veevalaja 

Veevalajatel on väga tihe päevaplaan. Kell 3 on tal miiting linnavalitsuse ees, kell 6 on ta kutsutud osalema filosoofilises arutelus ja kell 10 on ta klubis, kus uuritakse paranormaalseid nähtuseid.  Veevalaja on selline, kelle kohta võib öelda, et ta ei püsi pudelis ka paigal. Ta elab turbokiirusel. Ta on alati oma ajast sammuvõrra ees. Talle ei meeldi olla liiga kaua samal kohal ja üldse on temast raske aru saada. Mõned väidavad, et ta on truudusetu, kergemeelne, pealiskaudne ja isegi ükskõikne.

Loe lähemalt SIIT, kes on Veevalajate parimad sõbrad 

 

Kalad

 Kalad on sodiaagiringi viimane märk. Kalade esindajaid on sageli raske mõista, veelgi keerulisem on neid rääkima panna. Nad on oma loomult vaiksed ja harjunud olema omas mullis. Nad elavad tunnete järgi. Sellepärast ei olegi temast kerge aru saada ja mõista, milline ta tegelikult on. Seda heidetakse talle tihti ette tema narritamiseks nii tema vaenlaste, kui sõprade poolt. Õnneks on neid palju, kellega Kalad hästi läbi saavad.

Loe lähemalt SIIT, kes on Kalade parimad sõbrad

Kommentaare ei ole