{ads}

HIDE

Viimased

latest

Mees väljendab sügavat kahetsust selle üle, et tal üldse lapsed on

 Lapsevanemaks olemine ei ole alati lihtne. Üks isa näiteks jagas teistega oma meelehärmi tunnistades, et ta tõesti kahetseb seda, et...

 Lapsevanemaks olemine ei ole alati lihtne. Üks isa näiteks jagas teistega oma meelehärmi tunnistades, et ta tõesti kahetseb seda, et tal lapsed on. 

 


 


Tänapäeval on väga raske olla lapsevanem. Lapsevanem peab vastutama oma järeltulijate heaolu, turvalisuse, kasvatuse, õpetuse ja hariduse eest. Kokkuvõttes on tegemist suure vaimse koormusega. Lisaks sellele peab lapsevanem toime tulema nii enda, kui oma lapse emotsioonidega, mis võib samuti olla suur väljakutse, eriti siis, kui lapsel tuleb ette raskusi elus. Igapäevases elus peab lapsevanem otsustama oma lapse eest, valides talle kooli ning pannes paika piirid. Ka see võib teinekord tekitada stressi.

Samuti on paljudel lapsevanematel raske leida tasakaalu töö- ja pereelu vahel, eriti siis, kui mõlemalt poolt on nõudmised kõrged. Sageli tunnevad lapsevanemad end süüdi oma laste ees, et nad ei ole piisavalt head, piisavald targad, et nad ei veeda piisavalt kvaliteetaega lastega, ei suuda võib-olla nii hästi hoolitseda nende eest nagu peaks. Jällegi on tegemist stressiallikaga.

 


Ühe isa kahetsus

Ühes TikToki videos jagas üks isa oma muret, öeldes, et ta kahetseb seda, et tal üldse lapsed on. Ta tunnistab, et tema lapsed on teda ära kasutanud ja nüüd tunneb ta end täiesti üleliigsena.

Alan Dyson selgitab, et ta on omalt poolt lastele kõik andnud : "Ma pühendasin kogu oma elu lastele. Neil ei olnud millestki puudust. Neil olid kõige paremad riided, hea toit laual, valisime neile parimad koolid ja ma isegi jäin oma naisega kokku, keda ma enam ei armastanud ainult laste pärast. Et neil oleks hea! "

 


"Nad ei olnud kunagi rahul!"

Alan tunnistab, et ta lapsed pole kunagi näidanud välja tänulikkust. "Nad vingusid iga päev! Küll ei olnud nad rahul riietega, mis me neile ostsime, siis ei tahtnud nad süüa seda, mida me lauale panime, siis ei tahtnud nad kooli minna enam! ". Alan Dyson ütles, et ta kahetseb seda, et sai isaks. Alanil pole mingeid uudiseid lastest enam juba mitu aastat. 

"Vanim poeg on 33-aastane, noorem 31-aastane. Ma pole neid näinud ega neist kuulnud juba 9 aastat, nad ei vasta meilidele, ma isegi ei tea, kus nad on. Mul on tunne, et nende jaoks olin ma ainult üks rahamasin."

Õnneks leidis pereisa toetajaid nende seast, kes tema videot vaatasid. Paljud ütlesid, et ta pole ainuke sellises situatsioonis, paljud lapsevanemad tunnevad sama. Üks õpetaja lisas isegi, et tema tunneb iga päev sama : kui palju sa ka lastele ei anna, sellest ei piisa ikkagi.

Kommentaare ei ole