{ads}

HIDE

Viimased

latest

Isiksusetest : see, mida sa selle pildi peal kõige esimesena näed, näitab, kui optimistlik sa oled

  Selle testi pildi peal on näha naise profiili ja lindu. See, mida sa selle pildi peal kõige esimesena näed, näitab, kui optimistlik...

 

Selle testi pildi peal on näha naise profiili ja lindu. See, mida sa selle pildi peal kõige esimesena näed, näitab, kui optimistlik inimene sa oled. 

 


 


 

LIND

Kui sa nägid kõigepealt lindu, tähendab see, et sa kipud tihti üle mõtlema ja muretsed liiga palju pisiasjade pärast. Sa kaldud nägema elus palju halba ja oled natuke pessimistliku loomuga. Ilmselt selle tõttu oled sa jätnud paljud oma plaanid ellu viimata, lüües viimasel hetkel käega. Kui sina ise endasse ei usu, kes siis veel seda teha võib? Sa ise aga usud, et nagunii pole sellel mõtet ja seda pole vaja. Selline mõtlemisviis pole aga sugugi hea. Sa pead õppima iseennast rohkem usaldama. 

Sa oled madala enesekindlusega ja leiad, et teised on palju targemad ja osavamad. Oma loomuselt oled sa pigem reserveeritud, sa ei tüki esile ega otsi kuulsust. Ka sinul on omad unistused, mille sa oled ainult unustuste hõlma jätnud. 

 

 

Sa kardad kõigest ilma jääda ega julge sellepärast riskida. Aga elu ongi selline. Me ei saa alati seda, mida me tahame, mõnikord aga aitab esimese sammu tegemine viia meid oma unistustele lähemale. Hakates positiivsemalt mõtlema, muutub kogu su elu koos sellega. Sa pead muutuma optimistlikumaks ja nägema rohkem head enda ümber ja oma elus, kui halba. Optimistlik ellusuhtumine aitaks sul oma eesmärke ja plaane ellu viia, neid plaane, millest sa pole julgenud unistadagi, arvates, et mis nüüd sina. Optimistlik ellusuhtumine aitab avada uksi ja toob su ellu uusi võimalusi. 

Sa pead uskuma iseendasse. Seda on kerge öelda aga harjutamine teeb meistriks. Sellest peab saama sinu uus harjumus. Selle asemel, et muretseda, mõtle parem nii, et mis siis, kui tänane päev toob sulle häid uudiseid? Tavaliselt on nii, et mida sa ootad, seda sa ka saad. Ja kui lähebki halvasti, mis siis sellest. Võta seda kui võimalust midagi õppida. 


NAINE

Kui sa nägid kõigepealt naist selle pildi peal, on see märgiks, et sa oled optimistliku ellusuhtumisega inimene. Sa oled suur unistaja. Sul on palju plaane ja eesmärke, sa ise oled kindel, et mitte miski ei takista sul neid ellu viia. Sa unistad paremast elust ja teed kõik, et see nii läheks. Isegi, kui mõnikord ei lähe kõik nii nagu sina seda tahaksid ja ka sinul tuleb pettuda, ei ole see kunagi muutnud sinu suhtumist. Sa oled otsustanud uskuda iseendasse ja keegi ei saa panna sind vastupidist uskuma. 

 

 

Sa usud endasse ja oma võimetesse. Aastate jooksul oled sa omandanud palju kogemusi ja viinud mitmeid oma eesmärke ellu. Sellepärast sa teadki, et kui sa ainut tahad, on kõik võimalik. Kui mõni takistus peakski tekkima, ei anna sa nii kergesti alla ja otsid võimalusi, kuidas sellest üle saada. Sa ei ütle endale, et üks või teine asi on võimatu, sa teed kõik, et võimatu saaks võimalikuks. 

See on sinu juures väga imetlusväärne külg. Aga oleks hea, kui sa aeg-ajalt võtaksid aega maha ja teeksid pausi. Sa oled nii keskendunud oma plaanide elluviimisele, et unustad seejuures täiesti iseenda ära. Sa vajad aega iseenda jaoks. Väike paus aitaks sul oma peas ja mõtetes korda luua ning leida parimaid võimalusi tegutsemiseks. Ning muidugi panna prioriteete paika. 

Võta aega, et analüüsida, mida sa saaksid paremini teha ja mida sa saad oma elus muuta. Võib-olla tuleb sul selleks kohtuda uute inimestega või siis eemalduda neist, kellega suhtlemine ei tee sulle head. Kuidas ka ei ole, väike paus on alati kasulik, kui sa tahad elus läbi lüüa.

 

Kommentaare ei ole