Viimased lood

latest

Horoskoop / 3 kõige ausamat tähemärki

Foto : Ali morshedou / unsplash      Meie ühiskonnas on pa...

Foto : Ali morshedou / unsplash

 

 

 Meie ühiskonnas on palju võltse ja silmakirjalikke inimesi aga õnneks ei ole mitte kõik sellised. Mõned paistavad silma oma inimlike omaduste poolest ning hindavad kõrgelt tõe rääkimist. Aga kas sa tead, mis neid inimesi seob? See on nende astroloogiline tähemärk. Millised on siis kolm kõige siiramat tähemärki? 

Meil kõigil on tutvusringkonnas inimesi, kes valetavad nii teistele, kui iseendale. Vastavalt kuulajaskonnale, vahetavad nad jutu sisu, vaatenurka ja isegi enda olemust. Aga sellisel käitumisviisil on mõningaid eeliseid, sest võiks öelda, et nende inimeste käitumine jääb diplomaatiliseks, sest nad eelistavad jääda viisakaks, selle asemel, et öelda oma arvamuse kõigile välja. Ent sellisel käitumisel on ka varjupool, sest kui need inimesed satuvad olukorda, mis ei vasta nende tõelistele mõtetele, võib see kaasa tuua enesekindluse kaotust ning ka usalduse kaotust.

Aga on ka teisi inimesi, kes jäävad alati iseendaks ja seda igas situatsioonis. Ehkki öeldakse, et mitte kunagi pole hea öelda täit tõtt igale inimesele, siis nende puhul see ei kehti. Nad on ausad ja otsekohesed igas olukorras ning ütlevad alati kõva häälega välja selle, mida teised tasakesi mõtlevad. 

 

 

 

 

 

Millised siis on need 3 tähemärki, kelle kõige silmapaistvam omadus on siirus?


Jäär ( 21. märts - 20. aprill)

Tõenäoliselt on Jäär sodiaagi kõige siiram ja otsekohesem tähemärk. Ta jääb alati ausaks, isegi, kui tema sõnad peaksid haiget tegema tema vestluskaaslasele. Ta vihkab valet ja teesklemist. Ta on sügavalt veendunud, et parem on öelda tõtt, isegi, kui see teeb haiget, kui valetada selleks, et teisele meele järgi olla. Talle ei valmista mingit probleemi olla see, kes ta on. Ja ta eelistab igas olukorras olla tema ise.

Teda juhib planeet Marss. Ja tänu sellele jääb ta alati truuks oma tõekspidamistele ja iseendale. Planeet Marss annab talle tugeva isiksuse, millele tänu ta on väga enesekindel. Võiks lausa öelda, et Jääral on kõige parimad kavatsused, sest ta katsub alati teha seda, mis on kõigi jaoks parim, ehkki kahjuks võib see teistele haiget teha.

 

 

 

 


Vähk ( 22. juuni - 22. juuli)

Vähk võib tunda mõnikord pealtnäha tundetu ja puutumatu aga tegelikult on tal väga hea ja soe süda. Samas on ta väga emotsionaalne inimene ja tihti löövad tunded üle ta pea kokku. Ja kui ta tunneb, et tunded tema üle võimust võtavad, siis isegi, kui ta ei taha, ütleb ta ikkagi välja seda, mida ta tegelikult tunneb. Ja sellel põhjusel ongi nii lihtne lugeda seda, mis tema hinges toimub. 

Ta ei teeskle, isegi, kui ta võib näida ettevaatlikuna: ta jääb siiraks alati aga mitte igaühega! Ja ta eelistab siirust ja iseendaks jäämist juba selle tõttu, et tahab kaitsta oma lähedasi ohu eest. Ta on väga lojaalne! 

 

Neitsi ( 23. august - 22. september)

Kui keegi küsib Neitsi käest ausat arvamust, siis võib ta kindel olla, et ta saab nii ausa vastuse, kui vähegi võimaluse (oma süü, kui see haiget peaks tegema). Kahtluste korral, on alati hea enda vaim eelnevalt valmis panna enne tema arvamuse küsimust, sest ta ei hakka kindlasti sinu tundeid säästma. Tõe rääkimine on tema jaoks tähtsam. Milleks valetada või teeselda? Tema on ka see, kellele jääb viimane sõna, mis sageli teisi ärritab, sest Neitsile meeldib nõu anda ja kritiseerida.

Neitsi ütleb alati välja seda, mida tunneb ja tahab lausa teistega argumenteerida. Ta on iseenda vastu väga nõudlik ja tahab igas olukorras olla see, kes ta on. 

Kommentaare ei ole