Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop: 3 kõige atraktiivsemat sodiaagimärki (teine on üsna üllatav!)

Millised tähemärgid on sama atraktiivsed, nagu külmiku magnetid? Usud sa horoskoopidesse või mitte aga mõnedel inimesel lihtsalt on ...

Millised tähemärgid on sama atraktiivsed, nagu külmiku magnetid?

Usud sa horoskoopidesse või mitte aga mõnedel inimesel lihtsalt on midagi külgetõmbavamat, kui teistel. Mingi omane võlu, sära ja nad avaldavad kõigile muljet. 

Nad on võluvad, köitvad ja paeluvad. Mitmed neist on küll absoluutsed pilgupüüdjad. 

 

unsplash@jens_lidner


Kaalud

Kas tõesti on vaja veel seda korrata, et Kaalude tähemärgi all sündinud on kahtlemata kõige atraktiivsemad ja külgetõmbavamad? Ta hoolitseb nii palju oma välimuse eest ja tal on väga hea maitse. Tema loomulik võlu ei jää kellegi eest varjule.

 

 

Skorpion

Jah, sa lugesid õieti. Skorpionitel on küll halb kuulsus aga tegemist on siiski ühe kõige atraktiivsema sodiaagimärgiga. Mis meile tema juures nii väga meeldib? Tema hästi salapärane külg, tema põletav pilk, tema oskus mitte lasta teistel oma jalgade peal trampida. Pole ilmselt vaja lisada, et Skorpion on kahtlemata sodiaagi parim valik!

 

Ambur

Amburil on seikleja hing ja ta on ilmselt ise oma võlu ohvriks langenud. Ta veedab kogu oma vaba aja reisides ühest maailmanurgast teise või vähemalt Eesti piires, külastab kõiki uusi söögikohti ja tegeleb ohtlike tegevustega. Tal ei jää palju vaba aega oma elukaaslase jaoks, sest tal on nii palju tuttavaid, kellega ta lihtsalt peab suhtlema.

Kommentaare ei ole