Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

6 kõige sarkastilisemat tähemärki

1. NEITSI (23. august - 22. september) Tal on tihti selline huumorimeel, mis pole naljakas aga pigem sarkastiline. Ja ta on lii...


1. NEITSI (23. august - 22. september)


Tal on tihti selline huumorimeel, mis pole naljakas aga pigem sarkastiline. Ja ta on liiga kriitiline. Sellepärast ta paljudele ei meeldigi. Ta ei oska end lõdvaks lasta ja elu nautida. Kui ta aga närviline on, siis on parem temast üldse eemale hoida. Teda ei huvita väga palju see, mida sina temast arvata võid. Ta on kindel, et on parim ja sellest talle piisab.

2. JÄÄR (21. märts - 19. aprill)

Tema on sodiaagi targemate seas aga seal, kus on intelligentsus on ka julgus. Kui tal midagi öelda on, siis oma sõnu ta ei vali ja parem on mitte tundliku nahaga olla. Ta on kõige otsekohesem kõigist, keda sa kohanud oled ja tema sõnu sa ei unusta kunagi.  Lisaks sellele on ta nii ülbe, et kõik temast kaugele eemale hoiavad. Aga sa võid kindel olla, et ta alati ütleb seda, mida ta mõtleb. Ta teeb sõnadega haiget siis, kui tahab oma arvamust teistele peale suruda.3. KALJUKITS ( 22. detsember- 19. jaanuar)

Kaljukits on teine väga intelligentne sodiaagimärk, kes oma sarkastilise meele poolest silma paistab. Ta leiab, et tema on kõige targem ja talle meeldib sellepärast teistega vaielda. Kui ta vihastab, siis ütleb ta välja kõik, mis tal hinge peal on ja ära ootagi, et ta armu annaks.

4. KAKSIKUD ( 21. mai - 20. juuni)

Kaksikute tähtkujus sündinutel on oskus mängida sõnadega. Ta võib kõige ilusama naeratusega öelda kõige valusamaid sõnu. Aga ta on nii armas, et talle antakse ruttu andeks ja võetakse kõike nalja pähe.Ta armastab tõde ja ütleb selle alati välja talle omasel otsekohesel moel.

5. SKORPION (23. oktoober - 21. november)

Skorpionil on terve tagavara teravaid väljendeid, mida ta hoiab teatud puhkudeks teatud inimeste jaoks. Tema sõnad võivad olla valusad ja mürgised. Ta võib teha haiget oma otsekohesusega ja vabandada seejärel tuues ettekäändeks, et ta ei tahtnud sind solvata.

6. VEEVALAJA ( 20. jaanuar - 18. veebruar)

Veevalaja ei suuda alati öelda seda välja, mida ta mõtleb. Talle ei meeldi teistele meelega haiget teha. Aga kui ta tunneb, et talle on haiget tehtud, võib tema sarkastiline poole välja tulla.

Kommentaare ei ole