{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : kõik, mida sa võiksid teada Jäärade kohta

    foto: unsplash / Joshua Earle   Jäärad on sündinud 21. ...

 

 

foto: unsplash / Joshua Earle

 

Jäärad on sündinud 21. märtsi ja 20. aprilli vahel. Mis iseloomustab kõige paremini Jäärasid? 


1. Tema lemmikvärvid on kontrastsed toonid. Üks lemmikumatest on muidugi punane aga ta hindab kõrgelt ka valget, kui alati stiilset ja elegantset värvi. 

 

2. Tema metallid on raud ja teras

 

3. Tema element on tuli

 

4. Tema lill on jasmiin


5. Tema planeet on Marss


6. Tema sünnikivid on teemant ja rubiin

 • Teemant sümboliseerib igavest armastust. Kandes teemantit, ühendab Jäär oma energia vääriskivi energiaga, mis annab talle tervist, pikemat eluiga ja energiat. 
 • Rubiin aga kaitseb Jäära halva tervise ja õnnetustes eest.  Rubiin aitab Jääral ka avada südant ja leida armastust. 


 

 

7. Jäära jaoks on tähtsad kaks asja elus : töö ja sport. Jäär kehastab julgust ja tahab olla tasemel. Ta lausa keeb energiast ja elujõust. Ta on impulsiivne ja tormakas. Oma loomuselt on ta juht, konkurent, vallutaja nii heas, kui halvas. 

Vaprusest, osavusest ja teadmistest Jääral puudust ei tule, mõnikord võib ta olla ainult taktitundetu oma lähisuhetes. Tal on raske  oma energiat kontrollida ja võib muutuda tõeliseks türanniks. 

Jäär sihib kõrgele oma elus ja jõuab kaugele. Ta tahab head töökohta, kus ta saab ise kõike oma äranägemise järgi teha. Ta on sündinud teisi juhtima. Ta on ettevõtja. Või siis ärimees, treener, kunstnik või kirjanik. 


8. Tema sõbrad on...

 • Kaksikud, kellega ta saab hästi läbi. Neile mõlemale meeldib muuta oma elu põnevamaks ja huvitavamaks. 
 • Neitsi, kes Jäära nõu ja jõuga aitab, koos teevad nad suuri tegusid. 
 • Kaljukits, kellega nad peavad pikki ja huvitavaid mõttevahetusi maha. Ainult, et iseloomude erinevuste tõttu tekib neil tihti ka lahkarvamusi. 
 • Veevalaja, kes Jäära meelest ei ole küll liiga ambitsioonikas aga neist saavad suured semud. 
 • Kalad oskavad Jäärale anda parimat nõu, olles samuti Jäära parimad liitlased ja sõbrad. Ainult mõnikord võib Jäär ärrituda Kalade peale, kuna viimasest on tal raske aru saada. 


 

 

9. Armastuses sobib Jäär ideaalselt...

 • Lõviga, kes on sama tuline ja kirglik, kui Jäär. Koos moodustavad nad ilusa paari. Ainukeseks probleemiks võib saada nende mõlema suur uhkus, mis võib nende armuleegi ruttu kustutada. 
 • Kaalud, kellega nad teineteist täiendavad. Miski nähtamatu tõmbab neid teineteise poole. Kui nende armastusest ei peaks asja saama, saavad neist väga head sõbrad. Vastandid tõmbavad. 
 • Skorpion, kellega Jääral tekib tunne nagu oleksid nad eelmises elus kohtunud. 
 • Ambur, kes toob Jäära ellu õnne ja rõõmu, vaheldust ja põnevust, mida Jäär nii väga vajab selleks, et tunda end elavana. Neil on palju teineteisele anda. 


 

 

10. Jäära vaenlased on...

 • Teine Jäär, kellega tekib koheselt umbusaldus. Nad peavad teineteise käitumist silmas. 
 • Sõnn, kes aitab Jääral maha rahuneda. Ainult, et Sõnn on Jäära silmis liiga aeglane nii, et viimane kannatuse kaotab nii mitmelgi korral. 
 • Vähk, kes kannatab tõsiselt Jäära otsekohese ja järsu loomuse tõttu. 

 

11. Vanade uskumuste järgi sümboliseerib Jäär Kriost. Krios oli Gaia  (Maa sümboolne kehastus) ja Uraanose  (taeva sümboolne kehastus) kolmas poeg. Seega on Jääral üks jalg taevas ja teine maa peal, pea unistustes ja reaalsuses, üks käsi pereelus ja teine töö juures, üks jalg talve lõpus, teine kevade alguses. Jäär on alati kahevahel : alguse ja lõpu vahel, uue ja vana, mineviku ja tuleviku vahel. Selleks, et sellest kahevahel olekust vabaneda, peab Jäär jätma mineviku selja taha ja otsustama oma eluga edasi minna. 


12. Tema heade omaduste hulka kuulub julgus, sihikindlus ja tahtejõud. Ta suudab kõiki motiveerida. 


13. Tema suuremate puuduste hulka kuulub soov vaielda, kõike kontrollida ja rünnata. Ta on oma hingelt juht ja võib ruttu hakata domineerima teisi, tekitades suuri pingeid oma suhetes teistega. Hea oleks, kui ta ei muutuks liiga autoritaarseks.Kõik, mida sa võiksid teada Sõnnide kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Kaksikute kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Vähi kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Lõvide kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Neitside kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Kaalude kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Skorpionite kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Amburite kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Kaljukitsede kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Veevalajate kohta

Kõik, mida sa võiksid teada Kalade kohta

 

Kommentaare ei ole