{ads}

HIDE

Viimased

latest

Ainult need inimesed, kes on iseenda suhtes rahulolematud, on teiste vastu halvad

         Kui keegi sind alandab, siis sageli teeb ta seda sellepärast, et ta ei tunne ennast hästi.  Kui keegi teeb sull...

 

 

 


 

 Kui keegi sind alandab, siis sageli teeb ta seda sellepärast, et ta ei tunne ennast hästi. 

Kui keegi teeb sulle meelega haiget, siis ei ole see sinu süü. Isegi, kui sa võtad seda isiklikult, siis tegelikult puudub sellisel inimesel kindlustunne elus ning tõenäoliselt tunneb ta end sinu kaudu ohustatuna. 

Need, kes üritavad teistest üle olla, teevad teistele meelega haiget, sest see paneb neid ennast paremini tundma. Teiste sõnadega öeldes, hoolimata kõigest sellest, mida sina mõtled või tunned, sellel pole mitte midagi sinuga ühist, küll aga selle inimese endaga. 

 

Kui mõni inimene on halb ja kuri, siis on selleks 4 põhjust, millel pole sinuga midagi ühist

1. Ta on madala enesehinnanguga

Kui kellelgi on madal enesehinnang ning ta ei usu oma väärtusesse ega oskustesse, siis katsub ta teisi alandada. Ta paneb sind kannatama, hõõrudes sulle nina alla su puudusi ning leiab ise, et ta on sinust parem.

Kui keegi katsub su tegemisi maha teha, siis ei tee ta seda alati sellepärast, et ta sind ei talu. Ta näeb sinus ohtu. Tuues esile su puudused, katsub ta end veenda selles, et sa pole temast parem.

 

 


2. Ta on õnnetu

Vaadates enda ümber ja nähes õnnelikke inimesi, tunneb ta end õnnetuna. Ta ei saa aru, miks temal pole kõike seda, mis sinul olemas on ja miks nii paljud inimesed oma eluga rahul on. 

Selle asemel, et ise tööd teha ja enda kallal vaeva näha, teeb ta teistele haiget, neid alandades, et ka teised oleksid sama õnnetu, kui tema ise. 


3. Ta ei näe kunagi mitte milleski head

Pessimistliku maailmavaatega õnnetud inimesed ei kiida sind kunagi ega kohtle sind hästi. Nad teevad kõik maha, mida sa ka ette ei võta, lõhuvad su lootused ja unistused, kasutavad su nõrkust ära ainult sellepärast, et nad on võimetud nägema teistes vähimatki head. Nad on küünilised ja suutmatud nägema häid asju elus.

 

 


4. Ta on kogu aeg vihane

Vihased inimesed ei oska oma vihahooge kontrollida. Nad ütlevad tihti asju, mida nad ei mõtle ja teevad haiget inimestele enda ümber ka siis, kui nad seda ei taha. Ainus võimalus seda probleemi lahendada on otsida abi ning ravida nende probleeme. 

Isegi, kui nende sõnad teevad sageli haiget, tuleb meeles pidada, et see, mida nad ütlevad ja teevad, ei ole sinu süü. Selle asemel, et võtta asju isiklikult, räägi temaga ja ütle talle, kuidas tema sõnad sinule mõjuvad.

Kui ta ei tahagi aru saada, siis pane paika piirid ja kui võimalik, hoia temaga edaspidi distantsi. Sa väärid olla selliste inimestega, kes näevad sinus head. 

 

Kommentaare ei ole