{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : millistel tähemärkidel on erakordselt hea süda?

    foto : pexels / Josh Willink Nad ei ole lihtsalt toredad ja lahked, nad on väga suure südamega ja tahavad ainult ühte: teisi õn...

 

 

foto : pexels / Josh Willink


Nad ei ole lihtsalt toredad ja lahked, nad on väga suure südamega ja tahavad ainult ühte: teisi õnnelikuks teha. 

Kui sina tahaksid rohkem läbi käida heade ja omakasupüüdmatute inimestega, siis oled sa õiges kohas. Me ütleme sulle, kust sa neid leida võid. 


Vähk tahab ainult sinu eest hoolitseda

Vähi tähemärgis sündinu tahab ainult, et sinul hea oleks. Kui talle antaks mõnes filmis roll, siis oleks see tegelane ilmselt läbinisti hea ja positiivne. Tema on see, kes on võimeline lausa emalikult sinu eest hoolitsema. Ja isegi, kui sa midagi ei küsi, tuleb ta ja hoolitseb ikkagi sinu eest. Ta lihtsalt aimab mõnikord ette, mida teisel vaja võib minna. Aga seda kõike tead sa ju isegi, kui sul peaks olema lähedaste inimeste seas neid, kes on sündinud Vähi tähtkujus. 

 

 


Lõvi on õilis hing

Lõvi on õilsa hingega, kes peab tähtsaks õiglust ja lahkust. Tema on see, kes on alati teiste vastu hea ja tuleb igal võimalusel appi, kui kellelgi peaks abi vaja minema. Lõvi valitseb Päike ise. Selle tõttu võib ta olla natuke isekas mõnikord aga ta tahab tõesti muuta teiste elu paremaks, ta tahab, et kõik oleksid õnnelikud tema ümber. Mitte niisama pole ta loomade kuningas, ta on alati lojaalne ja valvab teiste heaolu üle. Tal on süda õigel kohal. Ja tema süda on puhtast kullast. 


Neitsi on nagu maapealne ingel

Neitsi võtab kõike oma elus tõsiselt ja lähtub kohusetundest, mis teda tagant tõukab. Ta on suure hingega ja hea kõikide vastu, keda ta kohtab. Neitsi on täiesti omakasupüüdmatu, ta huvitub tõesti teiste muredest ja vajadustest. Ta on tugi, keda iga inimene vajab. Ta on alati teiste jaoks olemas, abivalmis ega oota midagi vastu. Talle meeldib teisi aidata. Ta on selline hea sõber, keda kõik endale tahaksid. 

 

 


Kaalud ei taha kellelegi haiget teha

Kaalude esindaja ei taha probleeme oma ellu, ta katsub alati kõike lahendada heaga. Ta tahab rahulikku ja harmoonilist elu. Ta teeb nii, et kõik oleksid rahul. Ta tahab kõikide inimestega hästi läbi saada. Talle meeldiks, kui kõik inimesed teeksid samamoodi nagu tema. Et kõik mõtleksid selle peale, mida teised tahaksid. Ja arvestaksid sellega. Kaalude esindaja unustab sageli iseenda ära, olles alati teiste jaoks olemas nii ööl, kui päeval.


Kalad ja tingimusteta armastus

Kalad on sodiaagiratta viimased märgid aga nad ei kurda sugugi selle üle. Kaladest paremat ja heasüdamlikumat on raske leida. Tema jaoks on kogu maailm nagu üks suur ookean, mille iga veepiisk on sama väärtuslik, kui iga teine. Ta usub kaljukindlalt, et me kõik oleme omavahel seotud ja üks tervik, et midagi nähtamatut ja tugevat seob inimesi omavahel ja et kõikides inimestes on midagi head. Sa meeldid talle juba enne, kui ta on sinuga kohtunud, enne, kui ta isegi teab, kes sa oled. Ta on nagu koer, kes armastab ilma tingimusteta ja piiritult. Mõnikord muutub ta aga liiga ohvrimeelseks ja on võimeline kõik endast teiste jaoks andma, unustades iseenda seejuures ära.


 

  © 2023 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole