Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

ESFJ

  Jennifer Lopez ESFJ ESFJ isiksusetüübiga inimesed on üldiselt populaarsed ja see on üsna normaalne, sest just see isiksusetüüp on kõig...

 
Jennifer Lopez

ESFJ

ESFJ isiksusetüübiga inimesed on üldiselt populaarsed ja see on üsna normaalne, sest just see isiksusetüüp on kõige levinum - kogu maailmas on neid 12%. Keskkoolid on nad populaarsed teiste seas, nemad on tavaliselt need, keda teised kuulda võtavad, kelle peale langeb kogu au ja hiilgus, kes on kuulsad üle kogu kooli ja linna ja kes sageli viivad kogu klassi ja meeskonna võidule. Oma hilisemas elus toetavad nad samuti oma sõpru ja lähedasi, organiseerivad klassi kokkutulekuid ja hoolitsevad selle eest, et kõik end hästi tunneksid. 
Vähem huvitab teda aga teaduslikel teemadel vestelda või siis Euroopa poliitikast rääkida, sellised teemad köidavad teda üsna lühikest aega. Teda huvitavad moeteemad ja see, kuidas teised välja näevad ja nende sotsiaalne staatus. Kõik praktilised teemad ja kuulujutud pakuvad talle samuti huvi.
 Ta on heade kavatsustega inimene, kes võtab tõsiselt oma soovi teiste elu paremaks muuta ja teha seda, mis on õige. Ent sageli tuginevad tema moraaliprintsiibid traditsioonidele ja olemasolevatele seadustele. Ta toetab valitsust, selle asemel, et valida oma filosoofia, mis teda inspireeriks. Ta ei tohiks unustada seda tõsiasja, et inimesed tulevad erinevatest keskkondadest ja miljöödest ja neil on erinevad perspektiivid, sellepärast see, mis teistele hea tundub, ei ole alati vankumatu tõde.

Talle meeldib teisi aidata ja ta teeb meeleldi kõike, kus ta saab suurel määral ise kaasa aidata teadmisega, et ta on hinnatud ja väärtustatud. Eriti selgelt tuleb see ilmsiks perekonnaringis - ta on väga hea elukaaslane ja lapsevanem. Ta austab hierarhiat ja annab endast parima, et leida oma koht mõne autoritaarse inimese kõrvale - seda nii tööl, kui kodus. See võimaldab tal alati kindel olla, et asjad on selged ja kõik läheb nii nagu vaja. 
 Ta on hea seltskonnahing ja teda pole raske ära tunda mõne peoõhtu jooksul: tema on see, kes naerab ja räägib kõigiga! Ent ta ei hakka sind vaatama tulema ja sulle kirjutama lihtsalt selle pärast, et ta on selleks kohustatud - talle meeldib sõpradega koos olla ja ühiselt asju organiseerida. Ta mäletab ka väiksemaid seiku, mida talle räägitud on  ja on alati valmis mõnusalt aega veetma teistega. Kui õhus peaks pingeid ja erimeelsusi olema, siis on tema see, kes teeb kõik, et see kaoks ja üksmeel teiste vahel taastatud saaks. 


Talle ei meeldi vaidlused ja tülid, ta pingutab tõesti palju selleks, et rahu teha teistega. Ta eelistab korralikult organiseeritud tegevusi üllatustele. Kui ta midagi organiseerib, siis teeb ta seda kogu hingega ja võib tunda end halvasti, kui tema ideid vastu ei võeta või kui teised lihtsalt huvitatud ei ole. Ja sellepärast, nagu ülevalpool öeldud, on tähtis, et ta ei unustaks seda, et inimesed on erinevad ja ei mõtle samamoodi. 

Kõige tähtsam aga ongi aru saada, et inimesed ei ole alati samal meelel ja võivad kritiseerida aga isegi, kui see teeb haiget - see on elu. Parem on tegeleda sellega, mida ta nii hästi teha oskab  ja olla teistele eeskujuks, hoolitseda selle eest, mille eest nad hoolitseda saavad ja olla õnnelik selle üle, et enamik inimesi neid ikkagi hindab!  

Iseloom

Ta on sooja südamega inimene, kes on alati valmis teisi aitama. Diplomaat ja igavene entusiast, kelle elu on alati hästi organiseeritud. Usaldusväärne, armastab stabiilsust. Teda huvitavad igapäevase elu detailid. Ta mõtleb sellele, mis peaks tehtud saama ja teeb selle siis äranii korralikult, kui võimalik.

Ta usaldab jaluleseatud ja ülesehitatud korda ja võib olla mõnikord liiga kergeusalduslik.

Suhted

Ta on hea suhtleja, kellele meeldivad inimesed ja kes teeb kõik, et teised end hästi tunneksid tema seltsis. Talle valmistab rõõmu teistele hea tegemine, ta on alati valmis ohverdama kõik oma lähedaste heaks. Ta ei talu kurjust.

Stressi korral võib ta aga teiste tunnetega mängida või siis muutuda liiga umbusklikuks. Tavaliselt aga mõistab ta teiste vajadusi ja aitab alati teisi ilma, et ta midagi ise vastu küsiks.

Tegevus

Ta on oma põhimõtetes ja väärtushinnangutes kindel ja truu, ta räägib neist ka teistele. Ta on praktilise meelega, väga hea koostööpartner, kes on ettenägelik ja hästi organiseeritud. Talle meeldib teisi aidata ja ta elab käesolevas hetkes.

Kõige paremini sobib: INTP, ISTP
Kõige halvemini sobib:  INTJ, ENTJ
Vaidlusi tuleb ette: ESFP, ESTJ

Sobivad ametipostid: pere- või sotsiaalnõustaja, meditsiiniõde, lastega tööd, õpetaja, perearst, raamatupidaja. 

Kuulsad inimesed, kellel on ESFJ isiksusetüüp: Bill Clinton, Taylor Swift, Jennifer Gerner,  Jennifer Lopez,

Tagasi testi juurde

Kommentaare ei ole