{ads}

HIDE

Viimased

latest

HOROSKOOP: 3 kõige õnnelikumat astroloogilist tähemärki

LÕVI Täpselt nagu džunglis, on Lõvi see, keda kõik austavad ja imetlevad. Nad on sündinud valitsejad ja võimukandjad. Ja võimu ei ...

LÕVI


Täpselt nagu džunglis, on Lõvi see, keda kõik austavad ja imetlevad. Nad on sündinud valitsejad ja võimukandjad. Ja võimu ei anta juba ükskõik kellele.

Lõvid suudavad oma eesmärgid ellu viia tänu oma otsusekindlusele, visadusele, tahtejõule, iseloomu tugevusele ja suurele enesekindlusele.

Nad teevad kõik selleks, et edu saavutada ja loorberitel puhata.

Lõvid on tihti väga targad ning oma õnne ja edu auga välja teeninud.


KAKSIKUD

Kaksikutel on hiilgav ja särav elutee, mis paneb teisi lausa kadestama. Kaksikud oskavad ainult neile teadaoleval moodusel edu saavutada ja veel nii, et see püsima jääb.

Nad on uudishimulikud ja seiklushimulised ning esitavad ise elule väljakutseid.

Nad ei karda riske võtta ja otsivad uusi võimalusi.

Kaksikud on head suhtlejad ja oskavad seda oskust ära kasutada.

Nad on sümpaatsed, võluvad ja toredad. Ja intelligentsed, osates teisi inimesi kuulata. Nad kuulavad kõike tähelepanelikud ja panevad endale vajaliku info, mis talle kasulik olla võib, kõrvale parajat aega ootama.

Kaksikutel ei tule rahapuudust elus ette.


AMBUR

Õnn ise kadestab Amburit, sest Ambur läheb läbi elu särades naeratus huulil. Tema saladus seisneb tema optimismis, ta ei kaota ühegi raskuse ees oma kainet meelt. Sellesama pärast saavutabki Ambur varem või hiljem edu, soetab endale varanduse ja saab õnnelikuks.

Amburid on uhked ja enesekindlad, natuke unistajad aga vajadusel liigagi realistid. Nad on otsusekindlad, asjalikud ja töökad.

Ambur läbikukkumist ei tunnista ja see ongi nende parim omadus.

Neil on kõik mis vaja, et elus edu saavutada.

Nende deviis on see, et elus tuleb õnne otsida ja mitte oodata, kuni õnn uksele koputab.

Kommentaare ei ole