{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lõvi

     Sina peaksid olema sellel nädalal tähelepanu keskmes, sest Kuu on nädala alguses sinu märgis. Mitmed head võimalused pe...


 

 

 Sina peaksid olema sellel nädalal tähelepanu keskmes, sest Kuu on nädala alguses sinu märgis. Mitmed head võimalused peaksid tänu sellele tekkima. Kuu on nädala keskel Neitsi märgis, muutes sind asjalikumaks. Nädala lõpus on Kuu Kaaludes, ilmselt tahad sa siis oma ellu rohkem harmooniat ja tasakaalu. 


Armastus

Paaridele : sa ei suuda ilmselt enam kuulata kõik neid etteheiteid, mida su elukaaslane sulle teeb iga päev. Katsu jääda aga omalt poolt taktitundeliseks ja diplomaatiliseks, et olukord hullemaks ei läheks. Räägi rahulikult oma elukaaslasega, et teada saada, mis teda tegelikault vaevab.

Vallalised: hea uudis on see, et just sellel nädalal võib aset leida üks väga ilus kohtumine, millest sa oled nii ammu unistanud.


Raha

Ole väga ettevaatlik ja ära soorita kahtlasi tehinguid. Ära hüppa tundmatus kohas vette. Ära usu ka kõike, mida sulle räägitakse: raha puu otsas ei kasva. 

 

 


Tervis

Praegu on hea periood selleks, et elada tervislikumalt. Söö rohkem värsket ja rohelist. Su tervis on sulle selle eest tänulik. 


Töö

Väga hea nädal on sind ees ootamas, sa võid suuri asju ära teha. Hea õnn saadab sind praegusel hetkel.


Pere

Hea oleks, kui sa leiaksid aega rääkida igaühega, et keegi ei tunneks end üksi ja mahajäetuna.

Kommentaare ei ole