{ads}

HIDE

Viimased

latest

Suhe : 15 märki, et teil on aeg lahku minna

    Foto : unsplash / Sasha Freemind      Juba pikemat aega...

 

 

Foto : unsplash / Sasha Freemind

 

 

 Juba pikemat aega on teie omavahelises suhtes mõrad sees. Sa ei ole enam õnnelik ja sa ei tea ise ka, mida oleks kõige õigem edasi teha. Kui sa tahad oma suhet päästa, siis võivad vajalikuks osutuda perenõustaja abi ning hea suhtlemine. 

Elu ei maksa segi ajada sellega, mida me filmidest näeme. Kõikides suhetes tuleb ette häid ja halbu aegu. 

Kui sa aga tunned, et teie vahel on kõik läbi, siis pead sa korralikult läbi mõtlema, enne kui otsustava sammu teed. 

Vaata, millised märgid viitavad sellele, et teie suhe on läbi saanud.


1. Te tülitsete liiga tihti

Sul on tunne, et te ei leia enam ühist keelt. Vaidlustest ja tülidest on saanud igapäevase elu osa. 

2. Te ei viitsi isegi tülitseda enam

Sa lihtsalt ei kannata teda enam välja ja ei hakka talle isegi ütlema, mis sulle tema juures ei meeldi. Suhe on sind ära väsitanud ja sa lihtsalt elad päev-päevalt, oodates ise ka ei tea mida. 

 

 

 

 

3. Su kaaslase naljad ei aja sind enam naerma

Sa tunned temaga koos olles igavust. Sa isegi ei mäleta enam, millal sa viimati temaga koos ennast hästi tundsid.

4. Sa tahad rohkem üksi olla

Sa tahaksid suhtepausi teha, minna paariks päevaks minema, olla temast eemal. Mitte selleks, et teie suhet paremaks muuta vaid sa tahad temast eemale saada. 

5. Sa  tahaksid taas üksi olla

Sa oled hakanud üha rohkem  mõtlema teistele, ilusatele töökaaslastele, lahedale naabimehele, kelle naljad sulle meeldivad jne. Kui sa mõtled kogu aeg kellelegi teisele, siis tead sa juba ise ka, millega sinu praegune suhe lõppeb.

6. Teil pole kunagi teineteise jaoks vaba aega

Sa pakud talle välja võimaluse kuskile minna aga tal pole aega? Ja sina ise väldid teda ja oled temaga koos nii vähe kui võimalik, eelistades olla oma sõpradega selle asemel, et temaga koos olla. See on halb märk. 

 

 

 

 

7. Teie vahel pole enam intiimseid suhteid

Ta ei hoia sul enam tänaval käies käest kinni, ta ei suudle sind hommikul jne. Sa isegi ei vaata talle otsa temast möödudes kodus. Te ei suhtle enam omavahel. Te eemaldute teineteisest vähehaaval.

8. Sa ei kutsu teda enam endaga välja

Sa ei kutsu teda enam oma sõprade juurde. Sa ei kutsu teda enam oma vanemate sünnipäevale. Sa veedad rohkem aega oma lähedastega, kui temaga. 

 9. Sa ei näe oma tulevikku temaga

Sa ei taha temaga lapsi saada. Sa ei taha temaga abielluda. Sa ei plaani temaga koos maja ostu, koera võtmist ega reisima minekut. Kõik need märgid viitavad sellele, et teie suhe on läbi saamas.

10. Teil on erinevad soovid

Me ei räägi siin köögimööbli värvist vaid palju tõsisematest teemadest nagu laste saamine, kolimine jne. 

11. Sa ei igatse tema järele

Kui sa aru saad, et peale 3 nädalast puhkust sa ei igatse oma kaaslase järele, siis on teie suhe läbi saanud. Pikem eemalolek kaaslasest on hea näitaja, mis paljastab sinu tõelised tunded. Kui sa tema järgi ei igatse, siis on teie suhe läbi saamas.

 

 

 

 

12.  Tema kohalolek mõjub sulle kurnavalt

Sa oled vaimselt ja füüsiliselt väsinud temast. Tema sammude kuulmine ärritab sind, tema söömisviis väsitab sind. See kõik näitab, millised on sinu tunded tema vastu. Kõik, mida ta teeb, mõjub sulle ärritavalt ja vihastab sind ilma, et sa oskaksid seda endale selgitada. Ja mis kõige hullem, see ainult süveneb ajaga. 

13. Te ei toeta enam teineteist

Sa ei tunne nagu ta hooliks selles, kui sa end halvasti tunned. Ja te ei tähista enam midagi koos, ei sünnipäevi ega palgatõusu. Teie vahel ei ole enam hingelist sidet.

14. Teil pole enam vahekordi

Intiimsed vahekorrad on iga normaalse suhte osad. Kui sa ei taha aga enam, et ta sind puudutaks, siis on su libiido kadunud kuhugi mujale koos kellegi teisega. Ja see viitab teie suhte lõpule. 

15. Sa loodad, et ta muutub

Sa oled oma kaaslasega rääkinud ja ta on sulle ütelnud, et muudab ennast. Nüüd on sellest möödas kuu aega, pool aastat või aasta aga mingeid muutuseid pole ikka näha. Ära oota imesid, ta ei muuda ennast.Kommentaare ei ole