{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     11. märtsil siseneb Veenus Sõnni märki. Kuna Veenus on sinu märki valitsev planeet, ei jäta see sind puudutamata. Veenu...


 

 

 11. märtsil siseneb Veenus Sõnni märki. Kuna Veenus on sinu märki valitsev planeet, ei jäta see sind puudutamata. Veenus Kalades võib tekitada sinus igatsuse tõelise ja omakasupüüdmatu armastuse järele. Nädala algus peaks tulema sündmusterohke ja emotsionaalne, sest Kuu on Jäära märgis. Ole julgem ja ettevõtlikum. Seejärel, 13 ja 14. märtsil on Kuu sinu märgis, aidates sul teha õigeid valikuid. Nädalavahetusel on Kuu Vähi märgis, see peaks muutma sind nostalgilisemaks. 


Armastus

Paaridele : mis puutub sinu eraellu, siis päris elu võib olla palju ilusam, kui armastusromaan vähemalt sellel nädalal, aga ainult tingimusel, et sa ka ise omalt poolt kaasa aitad. Sa võid muuta ise oma elu ilusamaks, pöörates oma kaaslasele rohkem tähelepanu. 

Vallalised: planeedid tahavad, et sellel nädalal kohtuksid sa ühe inimesega, kellel saab sinu elus olema tähtis koht. Võimalik, et sa tunned temaga kohe hingelist ja kehalist lähedust. Aga ära kiirusta ise liiga palju ja lase aeg otsustab kõik. Vastasel korral võid sa kõik kaotada.

 

Raha

Pluuto praegune aspekt on üsna soodne sinu rahaasjade jaoks. Sa võid leida võimaluse, kuidas kindlustada oma majanduslikku seisu. 

 

 

Tervis

Mitte ükski planeet ei mõjuta hetkel sinu tervise sektorit ja seda parem. Tänu sellele peaksid sa olema heas vormis. Ainult need, kes koormavad ennast liialt oma tööga ära, võivad tunda kannatada suurema väsimuse ja väikeste terviseprobleemide käes.

 

Töö

Praegune periood on üsna paljutõotav sinu elus. Hea edu saadab sind igal sammul, selle jaoks aga selleks, et see nii jääks, tuleb sul teha tarku valikuid ning jääda mõõdukaks kõiges. Jälgi paremini oma hoiakut ja oma sõnu, ära usalda kedagi liiga palju ja ära unusta, et sa võidad alati, kui sa ei räägi asjadest, millest sa pole kohustatud rääkima.

 

Pere

Pane prioriteedid paika. Sul ei ole praegusel ajal palju aega ei oma laste ega elukaaslase jaoks. Katsu paremini oma vaba aega organiseerida. 

Kommentaare ei ole