{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaksikud

     Veenus siseneb 11. märtsil Kalade märki. Eelseisev periood võib tekitada sinus palju kahtlusi kõiges, mis puudutab arma...


 

 

 Veenus siseneb 11. märtsil Kalade märki. Eelseisev periood võib tekitada sinus palju kahtlusi kõiges, mis puudutab armastust. Nädala alguses on Kuu Jäära märgis, tänu sellele peaksid sa olema palju optimistlikum ja paremas tujus. Nädala keskel on Kuu Sõnni märgis, soovitades sul lõpetada tormamine ja nautida rohkem elu. Kuu on sinu märgis 15 ja 16. märtsil, tänu sellele on sul tugev intuitsioon. Nädalavahetusel on Kuu Vähi märgis, ilmselt soovid sa veeta rohkem aega oma lähedastega. 


Armastus

Paaridele : mõned probleemid võivad tekkida. Praegune periood ei ole selline nagu sina seda tahaksid. Ent ära kaota julgust: oota paar päeva, ole kannatlik ja asjad laabuvad iseenesest. Seni aga hoolitse rohkem oma kaaslase eest, see aitab olukorda paremaks muuta.

Vallalised: kui sa oled vallaline, peaksid sa olema sellel nädalal väga heas tujus. Hea õnn saadab sind. Mitu ilusat kohtumist võivad aset leida. 


Raha

Võttes arvesse praegust Merkuuri aspekti, võid sa sooritada väga kasulikke rahalisi tehinguid järgmisel nädalal. Samuti võib juhtuda, et sa leiad lahenduse ühele probleemile.

 

 


Tervis

Mitte ükski planeet ei mõjuta hetkel sinu tervist. Seega peaksid sa olema heas vormis. Jupite võib panna sind ainult rohkem sööma, kui vaja. Seega katsu paremini valida, mida sa sööd Need, kellel on kroonilised probleemid, peaksid tundma end aga palju paremini.


Töö

Marss toetab sind kõikides ettevõtmistes. Mitu head uudist on sind ees ootamas. Hea õnn saadab sind, sa leiad endale toetajaid, keda sa vajad ja suur edu ei ole enam kaugel. 


Pere

Sellel nädalal olgu prioriteediks sinu pere ja lähedased. Tee omalt poolt kõik, et siluda nurki ja hoida konflikte ära. Kõik su pingutused saavad tasutud.

Kommentaare ei ole