{ads}

HIDE

Viimased

latest

Vähk

     Veenus siseneb Kalade märki 11. märtsil, selle tõttu võid sa olla palju tundlikum. See on hea periood, et muuta oma suh...


 

 

 Veenus siseneb Kalade märki 11. märtsil, selle tõttu võid sa olla palju tundlikum. See on hea periood, et muuta oma suhteid lähedasemaks ja rääkida südamest-südamesse. Kuu on nädala alguses Jäära märgis, selle tõttu võid sa olla kannatamatum. Ära kurna ennast ära. Nädala keskel on Kuu Sõnni märgis, pannes sind mõtlema oma majandusliku seisu ja tuleviku peale. Nädalavahetusel on Kuu sinu märgis, muutes su intuitsiooni tugevamaks. 


Armastus

Paaridele : suuremaid muutusi ei tohiks su eraelus ette tulla sellel nädalal. Veenus toetab sind. Tänu sellele saad sa aga muuta oma suhet veelgi paremaks. 

Vallalised: mitmed kohtumised ootavad sind ees, ükski neist ei jää aga kestma. Tuleb ka tõtt tunnistada, et praegu ei ole truudus sinu elus esmakohal. Sa otsid rohkem meelelahutust ja vaheldust.

 

Raha

Su rahaasjad ei ole hetkel kõige paremad. Aga ära muretse liiga palju. Kõik laabub varsti ja sa leiad lahendused oma probleemidele. Seega ära vihasta ega ärritu oma rahaprobleemide pärast, see pole seda väärt.

 

 

 

Tervis

Sa võid olla sellel nädalal kohmakam. Ja tormakam. Õnnetus aga ei hüüa tulles. Seega, ole ettevaatlikum.

 

Töö

Tänu planeetide seisule oled sa paindlikuma meelega ja järeleandlikum. 


Pere

Sellel nädalal ei ole sa eriti seltskondlik. Sa oled pigem kodulembeline ja kõik, mida sa tahad, on olla oma perega koos.

Kommentaare ei ole