{ads}

HIDE

Viimased

latest

Jäär

    Kuu on sinu märgis nädala alguses. Tänu sellele on sul tugevam intuitsioon ja suured ideed. Ära muutu ainult liiga impul...

 


 

Kuu on sinu märgis nädala alguses. Tänu sellele on sul tugevam intuitsioon ja suured ideed. Ära muutu ainult liiga impulsiivseks. Veenus siseneb Kalade märki 11. märtsil. Kuu on Sõnni märgis 13 ja 14. märtsil, ole ettevaatlikum oma rahaasjadega. Nädala lõpus on Kuu Vähi märgis, tekitades sinus soovi veeta rohkem aega lähedastega. 


Armastus

Paaridele : tänu Marsi mõjutusele peaks suhe elukaaslasega olema väga hea, loomulikult tingimusel, et sa ka omalt poolt kaasa aitad ja oled võimeline järeleandmisi tegema.

Vallalised: võib-olla kohtud sa kellegagi, kellega sul on tore koos olla ent sellest suhtest ei saa asja. Praegu pole sul mõtet midagi kindlat oodata, katsu niisama oma elu nautida ja ära muretse homse päeva pärast. 

 

Raha

Kõik kinnisavaraga seotud tehingud on hetkel soositud. Rahaasjades peaks üldiselt praegu kõik hästi minema. 

 

Tervis

Sellel nädalal oled sa võimeline mägesid liigutama, su tervis peaks olema väga hea. Ainult närvid võivad alt vedada, sest sa oled muutud liiga emotsionaalseks ja tundlikuks Katsu teha midagi, mis aitaks sul pingeid maandada.

 

 

Töö 

Planeedid tõotavad sulle sellel nädalal head edu kõikides ettevõtmistes. Sinu andekust märgatakse ning teiste kiidusõnad ainult motiveerivad sind. Ole ise ainult ettevõtlikum.

>

Pere

Sul võib kohati tekkida tunne, et mitte keegi ei mõista sind. Et keegi ei saa sinust aru. Ja ometi on su kodukotuse all kõik rahulik, sellest peaks ju sulle piisama?

Kommentaare ei ole