{ads}

HIDE

Viimased

latest

Veevalaja

    Kuu Vähi märgis on nädala alguses harmoonilises aspektis Päikesega Kalades. See võib panna sind rohkem unistama ja uskum...

 


 

Kuu Vähi märgis on nädala alguses harmoonilises aspektis Päikesega Kalades. See võib panna sind rohkem unistama ja uskuma oma unistustesse. Merkuur siseneb Kalade märki 23. veebruaril. Tänu sellele ei jää tulemata ka uued ideed. Täiskuu särab Neitsi märgis 24. veebruaril. 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ole enda vastu parem. Sul on liiga suured ootused ja sa avaldad ise endale survet. Ära otsi ideaalset inimest ega ideaalset võimalust olla üksi. Head võimalused tekivad, kui sa lõpetad muretsemise. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis peaks see nädal muutma teie omavahelist suhet paremaks. Marss võib kohati tekitada segadust, sellisel puhul aitab, kui sa võtad aega oma kaalase jaoks ja kuulad ta lihtsalt ära ilma kritiseerimata. 

 

 

 

Töö

Eesolev nädal peaks tulema kiire ja sündmusterohke, ära unusta panne oma prioriteedid pika. Ilmselt usaldatakse sulle uusi kohustusi. Võib-olla lahkub üks su töökaaslastest. Isegi, kui sa tunned, et see on ebaõiglane, keskendu oma tööle. Näita, milleks sa võimeline oled. Saturn Kalades toob sulle vajalikku tarkust ning kannatlikkust. 

 

Soovitused

Hoia rohkem kokku Kaksikutega, kellega sa peaksid tundma end sellel nädalal eriti hästi. Mõlemad olete samal lainel. 

Hoia eemale aga Lõvidest sellel nädalal. Lõvi võib tekitada suurt segadust su elus ja seda pole sul vaja. Kommentaare ei ole