{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kalad

    Sellel nädalal siseneb Päike sinu märki, täpsemalt leiab see aset esmaspäeval, see aga tähendab, et Kalade aeg on algama...


 

 

Sellel nädalal siseneb Päike sinu märki, täpsemalt leiab see aset esmaspäeval, see aga tähendab, et Kalade aeg on algamas. Kuu on nädala alguses Vähi märgis ja moodustab Päikesega sinu märgis harmoonilise aspekti. Merkuur siseneb sinu märki 23. veebruaril. Täiskuu särab taevas Neitsi märgis 24. veebruaril. 


Armastus

Mitte ühtegi probleemi ei tohiks tekkida. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis katsu leida aega ka oma kaaslase jaoks ja näe rohkem head, kui halba. Kui sa oled vaaline, võid sa tunda suuremat üksindust ent kõikide märkide järgi ei ole õige inimene enam kaugel. 

 

 


Töö

Meeskonnatöö peaks andma häid tulemusi sellel nädalal. Sinust on palju kasu. Marsi ja Veenuse konjunktsioon võib tekitada mõningaid lahkarvamusi ja pingeid. Ole kannatlikum ja katsu jääda positiivseks, see aitab leevendada pingeid. 


Soovitused

Hästi peaksid sa ennast tundma Kaljukitsega sellel nädalal. Kaljukits toetab sind ning mõistab paremini, kui keegi teine. 

Hoia eemale aga Jääradest, kellega võivad pinged tekkida sellel nädalal.

Kommentaare ei ole