{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaljukits

     Sellel nädalal peaksid sa olema tugeva intuitsiooniga. Kuu on Vähi märgis nädala alguses ja moodustab harmoonilise aspe...


 

 

 Sellel nädalal peaksid sa olema tugeva intuitsiooniga. Kuu on Vähi märgis nädala alguses ja moodustab harmoonilise aspekti Päikesega Kalades. 23. veebruaril siseneb Merkuur Kalade märki. Selle tõttu näed sa paremini märke, mida elu sulle saadab. Täiskuu särab Neitsi märgis 24. veebruaril. 

 

Armastus

Praegu on õige aeg, et hoolitseda natukene rohkem oma suhte eest. Otsige uusi võimalusi, kuidas tuua natukenegi põnevust oma ellu. Prooviga uusi asju, uusi huvialasid või tehke midagi koos vabas õhus. Kui sa oled vallaline, siis on praegu õige aeg selleks, et olla rohkem koos sõpradega. Õpi rõõmu tundma väikestest asjadest ja hoia oma suhteid teistega. 

 

 

 

Töö

Marsi energia võib teha natuke pahandust. Võib-olla kuuled sa kuulujutte, mis panevad sind kulmu kortsutama ja teevad rahutuks. Keskendu ühele asjale korraga ja vii oma plaanid elu. Ära muretse liiga palju, sest tõenäoliselt pole selleks põhjust. Üks ilus üllatus on sind ees ootamas nädala keskel. Kõik su pingutused hakkavad vilja kandma. 

 

Soovitused

Tee koostööd Sõnnidega sellel nädalal. Koos temaga võid sa suuri asju korda saata. 

Hoia eemale Kaladest, kellega sa ei tunne ennast ilmselt kõige paremini sellel nädalal.

 Kommentaare ei ole