{ads}

HIDE

Viimased

latest

Ambur

     Võimalik, et sa tunned sellel nädalal suuremat segadust oma elus. Kuu on Vähi märgis nädala alguses, moodustades harmoo...


 

 

 Võimalik, et sa tunned sellel nädalal suuremat segadust oma elus. Kuu on Vähi märgis nädala alguses, moodustades harmoonilise aspekti Päikesega Kalades. Võib juhtuda, et sa hoiad eemale oma kohustustest. Sa võid olla ka selle tõttu emotsionaalsem. 23. veebruaril siseneb Merkuur Kalade märki, võib-olla on suhted teistega selle tõttu raskemad. Täiskuu särab Neitsi märgis 24. veebruaril.

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, siis võid sa tunda suuremat üksindust. Ära kurvasta liiga palju vaid võta seda kui võimalust õppida iseennast paremini tundma. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis katsu meeles pidada, et kõige tähtsam paarisuhted on teist inimest mõista ja austada. Katsu hoolitseda rohkem oma suhte eest ja ära tee välja väikestest probleemidest. 

 

 

 

Töö

Tõenäoliselt peaksid sa tundma positiivse energia lainet sellel nädalal. Kasuta ära Veenuse ja Marsi konjunktsioonis, et viia oma plaanid ellu. Ära siiski torma liiga palju. Kannatlikkus ja järjepidevus aitavad sul edu saavutada. 

 

Soovitused

Hoia rohkem kokku Lõvidega sellel nädalal. Lõvi energia teeb sulle head, tänu sellele saad ka sina oma patareid täis laadida. 

 

Hoia eemale aga Kaksikutest, kelle energia on sellel nädalal liiga erinev sinu omast. Ilmselt on teie vahel liiga palju segadust praegusel hetkel. 

 

 

Kommentaare ei ole