{ads}

HIDE

Viimased

latest

Skorpion

     Kuu on nädala alguses Vähi märgis, moodustades harmoonilise aspekti Päikesega Kalades. Vii oma plaanid ellu. Ilmselt on...


 

 

 Kuu on nädala alguses Vähi märgis, moodustades harmoonilise aspekti Päikesega Kalades. Vii oma plaanid ellu. Ilmselt on sul põhjust rahulolu tundmiseks. 23. veebruaril siseneb Merkuur Kalade märki. Täiskuu särab aga Neitsi märgis 24. veebruaril. 

 

Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis naudi väikeseid õnnehetki, mida järgmine nädal teile toob. Naeratus, kallistus ja musi põsele on tegelikult nii suure väärtusega ja tähtsam, kui sa seda arvad. See viib stressi ja pinged minema. Kui sa oled vallaline, siis ilmselt on sul raskem suhelda nendega, kes on juba paarisuhtes ja õnnelikud. Katsu meeles pidada, et igal eluetapil on omad eelised. Kuu ja Veenuse aspekt peaks sulle lohutust tooma. 

 

 

 

Töö

Kasuta Marsi head aspekti ära, et näidata, milleks sa võimeline oled. Hoia oma suhteid töökaaslastega, nende tuge võib sul juba varsti vaja minna. Nädala lõpp võib tulla pingelisem. Katsu siiski leida tasakaal töö - ja eraelu vahel. Kõige tähtsam on sinu enda heaolu. 

 

Soovitused

Veevalaja on sinu parim sõber ja liitlane sellel nädalal. Hoia rohkem tema ligi ja kõik läheb hästi. 

Hoia eemale aga Sõnnist, kellega su vaated lähevad sellel nädala teravalt vastuollu. Kommentaare ei ole