{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaksikud

     Sellel nädalal võid sa tunda suuremat segadust oma elus. Tõenäoliselt vajad sa ainult rohkem puhkust. Kuu on nädala alg...


 

 

 Sellel nädalal võid sa tunda suuremat segadust oma elus. Tõenäoliselt vajad sa ainult rohkem puhkust. Kuu on nädala alguses Vähi märgis. Päike siseneb esmaspäeval Kalade märki. Merkuur jõuab Kaladesse 23. veebruaril. Täiskuu särab Neitsi märgis 24. veebruaril, jäädes vastasseisu Saturni ja Merkuuriga. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis miks mitte muuta oma stiili või soengut? Sellel võib olla üsna positiivne mõju. Kui sa oled juba kellegagi koos, võivad mõned probleemid tekkida. Katsuge paremini rääkida omavahel, see aitaks pingeid leevendada. Tülitsemisel ja vaidlemisel pole aga mõtet. Suhtlemine aitab arusaamatusi ära hoida. Vali rohkem oma sõnu. Veenuse on konjunktsioonis Marsiga, see võib muuta emotsionaalsemaks. Katsu jääda rahulikuks, sest paremad ajad ei ole enam kaugel. 

 

 


Töö

Mõned muutused on sind ees ootamas. Tõenäoliselt tuleb sul oma mugavustsoonist välja tulla ja harjumusi muuta natuke. Merkuuri ja Jupiteri nurkseis soosib suhtlemist. Ära ainult kurna ennast ära, katsu leida tasakaal, nii on töötulemused kõige paremad. 


Soovitused

Veevalajaga peaksid sa sellel nädalal kõige paremini läbi saama. Te võiksite tunde omavahel rääkida teemadest, mis teid mõlemad huvitavad. Just temaga tunned sa ennast ilmselt kõige paremini. 

Hoidu Sõnnidest sellel nädalal, sest planeetide seisu vaadates lähete te lihtsalt omavahel tülli täiesti tühiste asjade pärast.

Kommentaare ei ole