{ads}

HIDE

Viimased

latest

Vähk

     Sellel nädalal on pere ja lähedased inimesed sinu elus kõige tähtsamal kohal. Tõenäoliselt on sul põhjust, mille üle tä...


 

 

 Sellel nädalal on pere ja lähedased inimesed sinu elus kõige tähtsamal kohal. Tõenäoliselt on sul põhjust, mille üle tänulik olla. Kuu on sinu märgis nädala alguses. Päike siseneb Kalade märki esmaspäeval, selle tõttu võid sa olla veelgi emotsionaalsem. 23. veebruaril siseneb Merkuur Kalade märki. Täiskuu särab Neitsi märgis 24. veebruaril. 

 

Armastus

Mõned pinged võivad tekkida paaride vahel. Parem on olla järeleandlikum ja teha kompromisse. Vallalised peaksid aga paremini valima, kus nad käivad ja kellega nad suhtlevad. Kannatlikkus ja sihikindlus toovad aga tulemusi. Kindlasti ei maksa aga arvata, et ainult välimusest piisab, et kellegi tähelepanu võita. Ka süda peab ilus olema ja eriti sellel nädalal. Veenuse ja Mars konjunktsioon leiab sellel nädalal aset.

 

 

 

Töö

Ole nädala alguses ettevaatlikum, kõikide märkide järgi oled sa kohmakam ja võid korda saata suuri vigu. Üks valesamm võib sulle aga kalliks maksma minna. Kui sa tunned, et stressi on liiga palju sinu jaoks, hinga sügavalt sisse enne, kui sa midagi vastad. Merkuur ja Jupiter moodustavad neljapäeval nurkseisu, selle tõttu võid sul tekkida motivatsioonipuudus. Katsu prioriteedid paika panna ja ära ole liiga nõudlik enda vastu. Nädala lõpus katsu olla ettenägelikum selle asemel, et viimasel hetkel tormata. 

 

Soovitused

Veevalajatega peaksid sa sellel nädalal väga hästi läbi saama. Hoia ennast mõne Veevalaja lähedale, ta annab ka sinule oma head energiat. Jagage oma mõtteid, sellest võib sulle rohkem kasu olla, kui sa arvad. 

Hoia eemale aga teisest Vähi tähtkujus sündinud inimesest. Pisiasjadest võib tüli tekkida. Ilmselt on teil raske teineteist praegu mõista.

 Kommentaare ei ole