{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     Planeetide seis sinu märgiga on sellel nädalal üsna hea. Kuu on Vähi märgis nädala alguses, see võib muuta sind nostalg...


 

 

 Planeetide seis sinu märgiga on sellel nädalal üsna hea. Kuu on Vähi märgis nädala alguses, see võib muuta sind nostalgilisemaks. Päike siseneb esmaspäeval Kalade märki. See peaks viima ära mõned su pinged. 23. veebruaril siseneb Merkuur Kalade märki. Täiskuu särab Neitsi märgis 24. veebruaril. 


Armastus

Tõenäoliselt on su partner tundnud viimasel ajal suuremat stressi ja selle tõttu on kodune õhkkond olnud pingelisem. Tegelikult vajab ta praegu rohkem, kui kunagi varem sinu toetust. Ära unusta seda ära. Kui sa oled vallaline, siis katsu enda eest rohkem hoolt kanda. Tee midagi, mis paneks su silmad särama. Mõned toredad kohtumised võivad aset leida. Ent kõige tähtsam, ära unusta oma väärtust. 

 

 


Töö

Kiire ja sündmusterohke nädal on sind ees ootamas. Hoolimata kõigest peaksid sa saama kõikidest takistustest üle ning leidma lahenduse kõikidele probleemidele. Võimalikud pinged võivad tekkida Merkuuri ja Uraani nurkseisu tõttu. Katsu jääda rahulikuks igas olukorras. Nädala lõpp peaks tulema palju parem. Katsu ennast rohkem motiveerida. 


Soovitused

Sa peaksid sellel nädalal olema samal lainel kõikidega, kes on sündinud Kaljukitse tähtkujus. Veenus mõjutusel peaksite te mõistma teineteist sõnadetagi. Koos olles tunnete te end hästi ja leiate lahendused oma probleemidele. 

Vältima peaksid sa aga Neitsi tähtkuju esindajaid. Marsi ja Pluuto energia on hetkel vastuoluline, selle tõttu tekivad kõikide märkide järgi just Neitsidega arusaamatused ja lahkarvamused.

Kommentaare ei ole