Page nav

HIDE

Viimased

Viimased

Reklaam

Skorpion

     Kuu on Kalade märgis nädala alguses, pannes sind oma ideaalide peale mõtlema. Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanuaril, sel...


 

 

 Kuu on Kalade märgis nädala alguses, pannes sind oma ideaalide peale mõtlema. Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanuaril, selle tõttu võid sa olla palju kannatamatum. Vaata, et see sulle endale kahju ei teeks. Merkuur on Kaljukitses, katsu olla diskreetsem. Päike ja Pluuto on sisenemas Veevalaja märki 20. jaanuaril. 


Armastus

Paaridele : mõtle natuke selle peale, millises seisus su suhe praegusel hetkel on ja katsu muuta seda paremaks. Alati on võimalusi. 

Vallalised: üks kohtumine võib sellel nädalal aset leida, kahjuks toob sulle ainult südamevalu kaasa. Ära usu kõike, mida sulle räägitakse.

 

Raha

Sa võid parandada ma majanduslikku seisu neil päevil. Sul on kõik trumbid käes selleks, et panna oma raha kasvama. Hoia silmad lahti ja ära maga häid võimalusi maha.

 

Tervis

Uneprobleemid võivad sind vaevata praegusel hetkel. Ja võib juhtuda, et sa näed kummalisi unenägusid: ära unusta oma unenäod üles märkida, sest see annab aimu sinu vaimsest seisundist. 

 

 

Töö

Praegune periood ei ole kõige kergem. Sa pead arvestama konkurentsiga ja nägema vaeva selleks, et oma kohta hoida. Ära jää heale juhusele lootma, vaid ole ise ettevõtlikum ja julgem. 

 

Pere

See, kui sa näitad välja, et oled hooliv ja mõistev, aitab sul kõikide probleemidega toime tullaKommentaare ei ole

Viimased postitused