{ads}

HIDE

Viimased

latest

Ambur

     Kuu on Kalade märgis nädala alguses. Võib juhtuda, et sa tahad midagi oma elus muuta. Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanua...


 

 

 Kuu on Kalade märgis nädala alguses. Võib juhtuda, et sa tahad midagi oma elus muuta. Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanuaril, nendel kuupäevadel oled sa valmis härjal sarvist haarama. Puuto ja Päike on sisenemas Veevalaja märki 20. jaanuaril, pannes sind suurelt unistama. 


Armastus

Paaridele : mõned pinged võivad tekkida. Su kaaslane ei vali võib-olla oma sõnu ja võib öelda midagi, mida ta tegelikult ei mõtle. Sa pead ise kannatlikuks jääma ja mitte laskma end olukorrast liiga palju häirida. Ära unusta, et peale vihma tuleb alati päike välja. 

Vallalised: praegune periood peaks aitama sul oma suhteprobleeme lahendada, mis ei lase sul normaalselt elada. Kui sa oled aru saanud, miks su elus korduvad kogu aeg samad probleemid, ei vali sa enam alateadvuslikult selliseid inimesi, kes sulle haiget teevad.

 

Raha

Kõik läheb hästi, kui sa pead eelarvest kinni ja ei hakka oma raha lihtsalt maha mängima. Kui sa aga hakkad sooritama kahtlaseid tehinguid, siis võid sa kõik kaotada.

 

 

Tervis

Suuremad terviseprobleemid sind ei ohusta. Jälgi siiski paremini oma toitumist, et parandada seedimist ja varustada oma keha vajalike vitamiinidega. Ja joo taimeteed.

 

Töö

Jupiter toetab sind su ettevõtmistes. Ta aitab sul haarata headest võimalustest kinni ning näitab sulle millises suunas minna.

 

Pere

Üldiselt ei tohiks probleeme ette tulla. Kui sul on vendasid või õdesid, siis võib see periood muuta teie omavahelist suhet veelgi lähedasemaks. Ja kui sul on nendega olnud erimeelsusi ja arusaamatusi, siis praegu on õige aeg lepituse otsimiseks. 

Kommentaare ei ole