Page nav

HIDE

Viimased

Viimased

Reklaam

Kaalud

      Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanuaril, sellel ajal tuleb sul üks valik langetada. Kuu Sõnni märgis 18-19. jaanuaril so...

 

 


 

Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanuaril, sellel ajal tuleb sul üks valik langetada. Kuu Sõnni märgis 18-19. jaanuaril soovitab sul vähem mõtelda selle peale, mida teised sinust arvata võivad. Pluuto ja Päike on sisenemas Veevalaja märki 20. jaanuaril. 


Armastus

Paaridele: praegune planeetide seis on üsna hea. Katsu ainult austada ka teise inimese soove ja vajadusi. Rohkem, kui kunagi varem, vajab su elukaaslane hetkel hoolt ja õrnust. Näita välja, et sa hoolid ja et ta on sinu jaoks tähtis.

Vallalised: ka sinu elus on praegu hea periood, mõned kohtumised võivad aset leida aga midagi tõsist praegu silmapiiril ei ole. 

 

Raha

Praegused väljavaated on väga head. Tundub küll, et raha hakkab rohkem sisse tulema, kui välja minema ja ilma, et sa ise peaksid seejuures midagi tegema.

 

 

Tervis

Päike ja Merkuur mõjutavad hetkel sinu tervist ja tänu sellele peaksid sa olema üsna terve. Kasuta seda perioodi ära selleks, et muuta oma eluviise paremaks ja liikuda rohkem.


Töö

Sul võib olla raske teha praegusel hetkel vahet sellel, mis on õige ja mis on vale. Infot tuleb igalt poolt aga mitte milleski ei saa kindel olla. Ära võta ühtegi suuremat otsust vastu.


Pere

Ära kurna ennast ära ja ära muretse liiga palju. Kõik läheb hästi.

Kommentaare ei ole

Viimased postitused