Viimased lood

latest

Vähk

     Päike siseneb esmaspäeval Skorpioni märki ja liitub Marsiga. Selle tõttu peaksid sa olema palju ettevõtlikum. Päike ja ...


 

 

 Päike siseneb esmaspäeval Skorpioni märki ja liitub Marsiga. Selle tõttu peaksid sa olema palju ettevõtlikum. Päike ja Saturn moodustavad harmoonilise aspekti, tänu sellele oled sa palju söakam ja sõnakam. Sa leiad enda seest jõudu, mille abil viia oma plaanid ellu. Kuu on Jäära märgis 26-27. oktoobril, ära kurna ennast ära sellel perioodil. 28. oktoobril on taevas aga täiskuu Sõnni märgis, tuues sulle head õnne kaasa.


Armastus

Kodune õhkkond peaks olema pigem rahulik. Kui sa oled vallaline, tunned sa end hästi ja oled oma väärtusest teadlik. Võiks isegi öelda, et sa oled vastupandamatu. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis külvab su kaaslane su kingitustega üle, et näidata sulle, kui palju ta sind armastab.

 

 


Töö

Sa võid korda saata ühe vea, mis läheb sulle kalliks maksma ja mille tõttu sa võid hakata ennast alahindama. Kui üks töökaaslastest pakub sulle abi, siis võta see vastu ja pea meeles, et vigadest õpitaksegi.


Tervis

Jupiter ei ole sinu vastu sellel nädalal kõige parem. Sest ta paneb sind sööma rohkem, kui kunagi varem. Sa tahad kogu aeg midagi head, midagi rammusat ja rasvast, mis täidab hästi kõhtu ja teeb tuju heaks. Ja loomulikult võtad sellise toitumise juures paar kilo juurde. Aga see pole veel kõik, selline õgimine võtab sul ka energiat ära ja väsitab sind. Katsu midagi ette võtta enne, kui on liiga hilja.

Kommentaare ei ole