Viimased lood

latest

Kaksikud

     Kuu on Veevalaja märgis esmaspäeval ja võib sulle kaasa tuua häid võimalusi. Päike on sisenemas Skorpioni märki, see võ...


 

 

 Kuu on Veevalaja märgis esmaspäeval ja võib sulle kaasa tuua häid võimalusi. Päike on sisenemas Skorpioni märki, see võib panna sind endas rohkem kahtlema. Ära lase masendust ligi, kõik läheb hästi. Kuu on Kalades 24-25. oktoobril, tekitades segadust sinu elus. Hoia sellel perioodil madalat profiili, nii on kõige parem. Päike on Skorpioni märgis ja selle tõttu on kõige parem olla natuke diskreetsem praegusel perioodil. 28. oktoobril on taevas täiskuu Sõnni märgis. 


 Armastus

Sa oled nagu tornaado sellel nädalal. Merkuuri aspekt annab sulle energiat juurde ja selle tõttu tahad sa kogu aeg midagi teha. Hea oleks, kui su kaaslane tuleks kõikide sinu plaanidega kaasa ega hakkaks kõike ilusat ära rikkuma. See võibki muuta teie suhet paremaks. Kui sa oled vallaline, siis ilmselt tahad sa muuta oma ümbruses midagi, sa tahad midagi uut: uusi plaane, uut suhet...

 

 


Töö

Merkuuri hea aspekti järgi võiks öelda, et sind on mõned muutused ees ootamas, mis on seotud sinu tööga. Tõenäoliselt tõstetakse sind esile ning kiidetakse teiste ees. Sinu hea analüüsi- ja mõtlemisoskus ei ole jäänud märkamatuks ja teeb sulle au. Kui sa tahad ametikõrgendust või palgatõusu, siis piisab sul ainult küsida.


Tervis

Tänu Veenusele peaksid sa olema sellel nädalal heas vormis ja tundma ennast hästi. Hoolitse rohkem enda eest. Miks mitte minna ujuma või sauna, see teeks sulle head.

Kommentaare ei ole