Viimased lood

latest

Sõnn

     Päike siseneb esmaspäeval Skorpioni märki, jäädes sinu märgiga opositsiooni. Tõenäoliselt on sind ees ootamas natuke pi...


 

 

 Päike siseneb esmaspäeval Skorpioni märki, jäädes sinu märgiga opositsiooni. Tõenäoliselt on sind ees ootamas natuke pingelisem periood järgnevate nädalate jooksul. Marss, Merkuur ja Päike on edaspidi sinu märgi vastas, tuues sulle mõningaid väljakutseid kaasa. 24 ja 25. oktoober toovas sulle aga head õnne kaasa, Kuu on siis Kalade märgis, leevendades pingeid, mida Skorpioni energia põhjustada võib. 28. oktoobril särab taevas täiskuu sinu märgis. 


Armastus

Sa tahad lihtsat ja ilma probleemideta elu. Sa tahad olla rahulikult koos, ilma, et sa peaksid millegi pärast muretsema. Kui keegi sind just õrritama ei hakka, peaks kõik hästi minema, sa naudid oma rahulikku ja meeldivat elu. Kui sa oled vallaline, siis naudid sa ilmselt vabadust ja teed, mida tahad.

 

 


Töö

Sulle meeldib su töö ja seda on näha. Töö juures tunnevad sinu heast tujust kõik rõõmu. Sa viid oma kohustused ellu rõõmuga. Aga su mõtted on tuleviku juures ja selleks on sul juba suuremad plaanid.


Tervis

Ükskõik, mis ilm väljas parasjagu ka ei ole, sa oled heas tujus ja nakatad ka kõiki teisi. Sa oled nagu päike, mis paneb kõik enda ümber särama. Planeetidele tänu muutub su tervis päev-päeva järel tugevamaks.

Kommentaare ei ole