Viimased lood

latest

Jäär

     Päike siseneb sellel nädalal Skorpioni märki muutes sind veelgi ambitsioonikamaks Ilmselt hakkad sa ise ka uskuma, et v...


 

 

 Päike siseneb sellel nädalal Skorpioni märki muutes sind veelgi ambitsioonikamaks Ilmselt hakkad sa ise ka uskuma, et võid tähed taevast alla tuua. Ära jäta oma tööasjade pärast hooletusse eraelu ja lähedasi. Kuu saadab sind 26-27. oktoobril, tugevdades su intuitsiooni. Tänu sellele näed sa seda, mida teised ei näe. Laupäeval särab taevas täiskuu Sõnni märgis, mis jääb opositsiooni Päikesega ja Marsiga Skorpionis. See paneb sind selgemini nägema seda, millises olukorras on su rahaasjad. Õpi rohkem hindama seda, mis sul juba olemas on. 

 

Armastus

Veenus toob sinu paarisuhtesse harmooniat ja üksmeelt. Kõikide märkide järgi näed sa sellel nädalal oma elu pigem läbi roosade prillide. Oled sa siis vallaline või juba kellegagi koos, kasuta seda head energiat ära selleks, et veeta rohkem aega nendega, kes on sulle tähtsad. Naudi elu väikeseid ja lihtsaid rõõme. 

 

 


Töö

Tänu Veenuse toetusele, mis muudab su suhted harmoonilisemaks, on sind ees ootamas väga meeldiv ja rahulik nädal. Kõik viimaste päevade raskused ja pinged peaksid kaduma. Töö juures peaks valitsema hea õhkkond ja ilmselt tunned sa oma tööst rõõmu. 


Tervis

Muutuste planeet Merkuur saadab sind sellel nädalal. Merkuuri mõju on aga pigem hea ja tänu sellele peaksid sa tundma end hästi, olema heas vormis ja motiveeritud. Kiire ja teguderohke nädal on sind ees ootamas.Kommentaare ei ole