Viimased lood

latest

Lõvi

     Päike siseneb ametlikult Skorpioni märki sellel esmaspäeval, liitudes Merkuuri ja Marsiga samas märgis ning moodustades...


 

 

 Päike siseneb ametlikult Skorpioni märki sellel esmaspäeval, liitudes Merkuuri ja Marsiga samas märgis ning moodustades kolmekordse konjunktsiooni. Tänu sellele võib sul tekkida tunne, et kõik teed on sinu ees valla ja kõik võimalused avatud. Kuu on Kalades 25-26. oktoobril, muutes su intuitsiooni tugevamaks. Sind on ees ootamas sündmusterohke nädal. Nädala lõpus aga, 28. oktoobril on taevas täiskuu Sõnni märgis.


Armastus

Sa tead, mida sa tahad ja see on väga hea. Aga kui sa tahad, et teised sinu plaanidega kaasa tuleksid, pead sa olema järeleandlikum, mitte nii nõudlik ja autoritaarne. Sinu sõna ei pea alati viimaseks jääma. Kui sa oled mõistvam, muutub su suhe paremaks. See kehtib ka vallaliste kohta, sest sul on kalduvus kõik uued tuttavad ära hirmutada oma liigse autoritaarsusega.

 

 


Töö

Ilmselt oled sa ambitsioonikam ja sul on suured plaanid. Sa tahad näidata, milleks sa võimeline oled. See teeb sulle ainult au ja tuleb tunnistada, et sa oled üsna pädev. Ära hakka ainult üle pingutama, sooviga oma ego kõditada. Kui sa tahad silma paista, tee seda õigetel põhjustel.


Tervis

Planeedid võivad sind natukene raputada sellel nädalal ja selle tõttu võid sa tunda suuremat väsimust. Ära hakka sellepärast muretsema, see on mööduv ja läheb üle. Praegu on aeg teha vitamiinikuur läbi ja tuulutada pead. Mine välja jalutama isegi, kui väljas ei ole kõige parem ilm.

Kommentaare ei ole