Viimased lood

latest

Neitsi

     Seda nädalat märgis Päikese sisenemine Skorpioni märki, mis peaks tooma kaasa muutuseid kõikide sodiaagimärkide jaoks. ...


 

 

 Seda nädalat märgis Päikese sisenemine Skorpioni märki, mis peaks tooma kaasa muutuseid kõikide sodiaagimärkide jaoks. Tänu sellele näed sa veelgi kaugemale ja oskad näha isegi seda, mida inimesed sinu eest varjata tahavad. Kuu on Kalades 24 -25. oktoobril, sellel ajal saad sa ise ka aru, et sa ei taha enam paigal tammuda vaid minna  oma eluga edasi. Kuu Jääras nädala keskel toob sulle häid võimalusi kaasa. Laupäeval aga särab täiskuu Sõnni märgis, aidates sul olla objektiivsem ja viia oma plaane ellu. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis võib-olla ei ole su suhe hetkel nii hea nagu peaks ja sa teed kõik, mis sinu võimuses, et seda päästa või siis katsud katkisi kilde kokku kleepida. Kui sa oled vallaline, annavad sõbrad sulle head nõu selle kohta, mida sa peaksid tegema, et leida endale õiget inimest. Kuula neid.

 

 


Töö

Uued väljavaated ja perspektiivid avanevad sulle aga sa ei tea, mida oleks kõige õigem teha. Kas jääda praegusele kohale või jätta kõik sinnapaika ja katsuda õnne. Kuula oma südant, mis juhatab sind õigele teele.


Tervis

Saturn soovitab sul oma tervise eest tõsiselt hoolitseda sellel nädalal. Ja selle tõttu võid sa süüa vähem ja teha palju sporti. Aga nagu ikka, kipud sa üle pingutama ja kurnad ennast kokkuvõttes täiesti ära. Selleks, et olla heas vormis, pead sa endale ka aeg-ajalt midagi lubama.

Kommentaare ei ole