Viimased lood

latest

Kaalud

     Päike lahkub esmaspäeval sinu märgist ja liigub edasi Skorpioni märki. Pole siis ka imestada, kui sa tahad avada oma el...


 

 

 Päike lahkub esmaspäeval sinu märgist ja liigub edasi Skorpioni märki. Pole siis ka imestada, kui sa tahad avada oma elus uue peatüki ja teha minevikuga lõpparve. Kuu on nädala alguses Kalade märgis, pannes sind suurelt unistama ja kuulama rohkem iseennast. Nädala keskel on Kuu Jäära märgis, selle tõttu võid sa jälle tegutseda ilma mõtlemata. Nädala lõpus on taevas täiskuu Sõnni märgis, tuues sulle head õnne kaasa.


Armastus

 Ilmselt üllatab see sind ennast ka, et sa ikka veel pilke tõmbad enda peale. Sa oled nii kaua üksi olnud juba, et olid hakanud ennast nähtamatuks pidama vastassoo silmis. Ja ometi, sellel nädalal kohtad sa kedagi, kellest saab kõikide märkide järgi sinu elukaaslane. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis on aeg midagi koos teha.

 

 


Töö

Sa oled nii kaua otsinud uut töökohta, et sa ei usugi enam, et midagi juhtuda võiks. Ometi on sul kõik vajalikud oskused ja paberid olemas, sa oled tore inimene, tõsise ellusuhtumisega ja töökas. Aga alati on mingi väikene asi, mis ei lähe. Pane oma vaim valmis, sest sellel  nädalal peaksid sa leidma seda, mida sa otsid. Mitmed head võimalused tekivad. 


Tervis

Mis puutub tervisesse, siis olgem ausad, sa oled olnud paremas vormis. Aga õnneks on see ajutine ja läheb mööda. Katsu hoolitseda seni enda eest rohkem, puhka ja loe head raamatut.Kommentaare ei ole