Viimased lood

latest

Skorpion

     Päike siseneb esmaspäeval sinu märki. Hoolimata sellest, et Kuu on Veevalajas, võib see panna sind paljudes asjades kah...


 

 

 Päike siseneb esmaspäeval sinu märki. Hoolimata sellest, et Kuu on Veevalajas, võib see panna sind paljudes asjades kahtlema ja muuta sind veelgi umbusklikumaks. Päike ja Marss saadavad sulle head energiat. Kuu on Kalade märgis 24-25. oktoobril, muutes sind autoritaarsemaks. Vaata ainult ette, et sa sellega liiale ei lähe. Nädala lõpus on taevas täiskuu Sõnni märgis.


Armastus

Kasuta ära Päikese head aspekti oma eraelus. Kõik vallalised ja paarid saavad kasu Päikese heast energiast, mis on nagu palsam hingele ja teeb südamele pai. Sa oled heas tujus tänu sellele, tunned end hästi ja su elurõõm nakatab ka teisi. Sa oled täis armastust ja elu toob sulle armastust.

 

 


Töö

Päike mõjutab sind ka töö juures ja selle tõttu võib öelda, et kõik läheb hästi. Kõik su plaanid lähevad läbi, kõik su ideed on head. Sa oled enesekindlam ja see sobib sulle. Edu on ees ootamas neid, kes on julged ja ettevõtlikud nagu sina.


Tervis

Üldiselt pole sul küll kurta vaja oma tervise pärast, isegi, kui sa võid tunda kerget väsimust. Võib-olla ainult peaksid sa vaatama, kuidas turgutada oma tuju, hoolitse rohkem enda eest.

Kommentaare ei ole