Viimased lood

latest

Ambur

     Päike siseneb esmaspäeval Skorpioni märki, järgnevad nädalad panevad sind ilmselt rohkem oma elu üle järele mõtlema. Är...


 

 

 Päike siseneb esmaspäeval Skorpioni märki, järgnevad nädalad panevad sind ilmselt rohkem oma elu üle järele mõtlema. Ära otsi ideaale ja perfektsionismi, võta kõike lihtsat rahulikult ja ära ärritu iga pisiasja pärast. Kuu on Kalade märgis 25-26. oktoobril, sul tuleb tahes-tahtmata tõele otsa vaadata. Asjad võtavad parema suuna 26-27. oktoobril, kui Kuu on Jäära märgis. Täiskuu särab Sõnni märgis 28. oktoobril.


Armastus

Sellel nädalal annab armastus sulle tiivad. Sa tunned end hästi oma kaaslasega ja tahaksid jagada veelgi rohkem. Kasuta seda perioodi ära selleks, et viia ühiseid plaane ellu. Sul ei tule seda kahetseda. Kui sa otsid aga armastust oma ellu, siis pead sa ilmselt veel natuke ootama. Ära heida meelt, sest sa võid tunda oma väikeses südames sädemeid nädala lõpus. Kui sa jääd tema vastu siiraks, võib sellest saada üks ilus suhe, mis kahjuks ainult kaua ei kesta.

 

 


Töö

Alati ei ole lihtne töötada keerulistes tingimustes ja sul hakkab vaikselt juba kõrini saama. Aga sa kõhkled veel ega tea, kas sa peaksid kõik sinnapaika jätma ja otsima midagi uut või kannatama välja. Mis oleks, kui sa haaraksid kõikidest headest võimalustest kinni ja muudaksid oma elu? Sul on olemas kõik vajalikud oskused selleks. Mida sa veel ootad? Praegu on õige aeg.


Tervis

Võttes arvesse Merkuuri aspekti, võib üsna kindlalt öelda, et sa ei püsi sellel nädalal pudelis ka paigal. Sul on tuhat toimetust, üks töö ajab teist taha. Sa teed kõike korraga ja särad ise heast meelest.

Kommentaare ei ole