Viimased lood

latest

Kaljukits

     Kohe esmaspäeval siseneb Päike Skorpioni märki, koos sellega on sinu elus algamas pingelisem periood. Ilmselt tuleb sul...


 

 

 Kohe esmaspäeval siseneb Päike Skorpioni märki, koos sellega on sinu elus algamas pingelisem periood. Ilmselt tuleb sul rohkem pingutada selleks, et oma plaane ellu viia. Kuu on Jäära märgis nädala keskel, soovitades sul mugavustsoonist välja tulla. Nädala lõpus on taevas täiskuu Sõnni märgis, tuues sulle palju häid võimalusi kaasa.


Armastus

Sellel nädalal mõtled sa ilmselt eelkõige oma suhte heaolu peale. Sul võib tekkida tunne, et su kaaslane midagi varjab või on hakanud sinust eemalduma. Sa mõtled võib-olla liiga palju. Katsu temaga lihtsalt rääkida asjad selgeks. Kui sa oled üksi, ei kohtu sa ilmselt sellel nädalal sellega, keda sa nii kaua oodanud oled.

 

 


Töö

Kas sul on tunne, et mitte midagi nagu ei juhtu töö juures ja sa oled nagu lillepott? Sa ei naudi enam oma tööd, sul puudub motivatsioon ja sul on üksnes üks soov: minna kuhugi kaugele ära. Aga sa kardad ja ei julge esimest sammu teha. Sest sul on vaja raha. Kui sa ainult julgeksid, võiksid sa leida parema töökoha. See nädal on ideaalne selleks, et alustada uue koha otsingutega. Leia endale midagi, mis sulle tõesti meeldib. Planeedid aitavad sind.


Tervis

Sa oled pigem pinges ja kannatad stressi all. Tööprobleemid, kodused mured ja vaimne kurnatus võtavad kogu jõu ära. Katsu teha midagi, mis aitaks sul puhata ja pingeid maandada.Kommentaare ei ole