{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaalud

     Kuu on Kaksikute märgis nädala alguses, aidates sul näha asju paremas valguses. Viimased nädalad ei ole olnud kõige lih...


 

 

 Kuu on Kaksikute märgis nädala alguses, aidates sul näha asju paremas valguses. Viimased nädalad ei ole olnud kõige lihtsamad su elus, sa oled ise ka teinud palju ära, et muuta oma elu keerulisemaks. Marss, Merkuur ja Päike on Skorpioni märgis, muutes sind ambitsioonikamaks. Kuu on Vähi märgis nädala keskel, moodustades harmoonilise aspekti Saturniga Kalades ja Jupiteriga Sõnnis. Ära valeta iseendale. Sa tead oma südames, mida sa tegelikult tahad. 


Armastus

Saturn toob paljudele oodatud rahu ja üksmeelt, teistele aga väikeseid suhteprobleeme. Saturnil on halb kuulsus. Ja tõsi ta on, et nendel, kellel on juba suhteprobleeme, võivad omavahelised probleemid ainult süveneda. Neid aga, kes tõesti teineteist armastavad, ei suuda Saturn lahku ajada. Kui sa aga oled vallaline, võib järgmine nädal tulla üsna emotsionaalne, tuues kaasa nii head, kui halba. 

 

Töö

Merkuuri mõju juhatab sulle õiget teed. Sellel nädalal peaksid sulle tekkima huvitavad ideed, mis paistavad silma oma originaalsuse poolest. Plaanid hakkavad taas liikuma õiges suunas ja sa oled ise ettevõtlikum. 

 

 

Tervis

Neptuuni aspekt ei ole hetkel kõige parem ja selle tõttu võib sul olla raskusi keskendumisega. Vaata, et sa oma võimeid ei ülehinda. Ja katsu võtta rohkem aega puhkamiseks.

 

Raha

Mis puutub rahaasjadese, siis Saturni mõju ei ole hetkel kõige parem ja selle tõttu võid sa hakata sooritama kahtlaseid tehinguid, mis võivad osutuda üsna riskantseks.

 

 


Kommentaare ei ole