Viimased lood

latest

Neitsi

     Nädala alguses on Kuu Kaksikute märgis, tänu sellele oled sa palju rahulikum. Sa vajad aega iseenda jaoks, sest viimase...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Kaksikute märgis, tänu sellele oled sa palju rahulikum. Sa vajad aega iseenda jaoks, sest viimased nädalad ei ole olnud kõige kergemad sinu jaoks. Kuu on Vähi märgis nädala keskel, tuues sulle head õnne kaasa. Kuula iseennast ja arvesta oma soovide ning vajadustega. Saturni retrograad saab läbi neljandal novembril Kalade märgis. Ära anna lubadusi, mida sa täita ei saa.


Armastus

Järgmisel nädalal tuleb ilmselt palju selliseid hetki, mille jooksul sa kaldud liiga palju kritiseerima oma kaaslast ja näed temas rohkem seda, mis valesti on. Katsu ennast muuta ja sunni ennast nägema seda, mis on hästi. Kui sa oled vallaline, siis see nädal toob su ellu rõõmu ja õnne. Ning armastust. 

 

Töö

Vii oma plaanid ellu, see nädal on selle jaoks kõige parem. Praegu on õige aeg tegutsemiseks, sest hiljem võivad juba ootamatud probleemid tekkida, mis nõuavad su tähelepanu. 

 

 

Tervis

Su organism on kurnatud ja su maks vajab abi. Ära söö nii palju rasvast toitu, hoidu alkoholi tarbimisest, väldi magusat. Tee sporti ja söö tervislikumalt. 

 

Raha

Praegune periood on sinu jaoks erakordselt hea ja peaks tooma sulle kaasa väga häid uudiseid. Planeedid toetavad sind 100%. Kõikide märkide järgi peaks su majanduslik seis paranema hakkama märkimisväärselt. 

< /p>

Kommentaare ei ole