Viimased lood

latest

Skorpion

     Päike on sinu märgis. Kuu on nädala keskel Vähi märgis, selle tõttu on sind ees ootamas üsna emotsionaalne nädal. Satur...


 

 

 Päike on sinu märgis. Kuu on nädala keskel Vähi märgis, selle tõttu on sind ees ootamas üsna emotsionaalne nädal. Saturni retrograad on lõppemas neljandal novembril, tänu sellele hakkavad su asjad liikuma taas õiges suunas. Kuu on nädala lõpus Lõvi märgis, soovitades sul olla parem iseenda ja teiste vastu. Marss ja Merkuur on sinu märgis. Võta asju sellisena nagu nad on ja lõpeta muretsemine selle pärast, mida sa kontrollida ei saa. 

 

 

Armastus

Üsna meeldiv periood on praegu sinu elus algamas. Merkuur soovitab teil teha algust mõne ühise plaaniga. Kui sa oled vallaline, siis kohtuvad mõned teie seast sellel nädalal oma suure armastusega.

 

Töö

Head uudised peaksid sind sellel nädalal ootama. Ainult, et kannatlikkusest tuleb sul puudus kätte ja sa võid muutuda väga kärsituks. See aga ei ole mõistlik. 

 

 

Tervis

Üldiselt peaks su tervis olema hea. Katsu ainult ettevaatlikum olla, et sa end liiga palju ära ei kurna. Organiseeri oma elu paremini.

 

Raha

Su rahaasjad peaksid olema sellel nädalal kaitstud. Sa võid saada ootamatult raha juurde või pakutakse sulle paremat palka. Meeldivad üllatused on sind ootamas. 

Kommentaare ei ole