Viimased lood

latest

Veevalaja

    Kuu on Lõvi märgis nädala alguses koos Veenusega ja paneb su kannatlikkuse proovile. 15. septembril on taevas noorkuu Ne...

 


 

Kuu on Lõvi märgis nädala alguses koos Veenusega ja paneb su kannatlikkuse proovile. 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis, samal päeval saab läbi Merkuuri retrograad. Nädalavahetusel on Kuu Kaaludes.


Armastus

Ära anna katteta lubadusi. Pea rohkem lugu oma kaaslasest. Tema usub sinu sõna. Ole siiram oma tunnetes. Ära luba rohkem, kui sa teha suudad. Vallalised otsivad tõenäoliselt oma ellu hetkel vaheldust, mitte tõsist suhet.

 

Tervis

Sa pead veetma rohkem aega vabas õhus, su organism vajab hädasti D-vitamiini. Mine loodusesse jalutama. See aitab sul pingeid maandada. Sest sa oled muutunud liiga närviliseks. Tee sporti, see aitab sul närvipinget maandada. Ja katsu mõtelda positiivsemalt, ära näe kõike nii mustas valguses. 

 


Töö ja raha

Üsna hea nädal on sind ees ootamas, võib-olla saad sa ühe väga hea pakkumise seoses tööga. Võib-olla saad sa suurema summa raha täiesti ootamatul moel. Seda näitab aga tulevik. Nädala lõpus on sul põhjust rõõmustamiseks. Vaata ainult, et sa kõike oma varandust kohe ära ei kuluta. 


Pere ja sõbrad

Sa oled muutunud üsna hooletuks oma sõprade suhtes ega vasta isegi kõnedele. Aeg on muuta seda hoiakut. Pööra rohkem tähelepanu ka oma lähedaste muredele ja rõõmudele, ära mõtle üksnes iseenda peale.

Kommentaare ei ole