Viimased lood

latest

Kalad

     Kuu on Lõvi märgis nädala alguses. Merkuuri retrograad saab läbi 15. septembril, samal päeval on taevas noorkuu Neitsi ...


 

 

 Kuu on Lõvi märgis nädala alguses. Merkuuri retrograad saab läbi 15. septembril, samal päeval on taevas noorkuu Neitsi märgis. Kuu on Kaaludes nädalavahetusel.


Armastus

Sa ei taha jagada oma kaaslast mitte kellegagi ja tahad teda ainult endale. Ainult, et võib juhtuda, et tema ei ole sellise asjade käiguga nõus ja nõuab suuremat vabadust. Ära võta temalt kõike ära, kui sa ei taha, et ta sinu juurest minema läheb mujale, kust teda paremini mõistetakse. Vallaline, ära räägi oma muredest kohe esimesel kohtumisel.

 

Tervis

Sa pead muutma oma toitumist. Vale toitumise tõttu kannatad sa erinevate terviseprobleemide all ja sul on vähe energiat. Kui sa hakkad tervislikumalt toituma ja rohkem liikuma, siis muutub ka su tervis paremaks ja sa saad jõudu juurde. Ning ära unusta rohkem väljas värske õhu käes viibida.

 

 

Töö ja raha

Sa pead rohkem pingutama, et häid tulemusi saada ja näita välja suuremat ettevõtlikkust. Ära oota, et teised sinu eest kõik ära teeksid ja otsustaksid.  Mis puutub rahaasjadesse, siis oleks parem, kui sa hoiaksid praegu rohkem kokku.


Pere ja sõbrad

Juba mõnda aega oled sa muutnud kodusemaks ja lähed õhtuti varem magama. Su sõbrad on hakanud muretsema sinu pärast, sest sind on raske kätte saada. Praegusel hetkel on pere saanud sinu prioriteediks, ära siiski unusta oma sõpru ära.

Kommentaare ei ole