Viimased lood

latest

Kaljukits

     Ilus nädal on sind ees ootamas, 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis. Samal päeval saab läbi Merkuuri retrograad. H...

 

 


 Ilus nädal on sind ees ootamas, 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis. Samal päeval saab läbi Merkuuri retrograad. Head uudised on sind ees ootamas. Nädala alguses on Kuu Lõvi märgis ja nädala lõpus Kaalude märgis.

 

Armastus

Sa teed suuri plaane. Sul on pea igasuguseid mõtteid täis, sulle meeldiks, kui su kaaslane ainult rohkem osaleks ja ei jääks kõrvalvaatajaks. Sa ei taha kogu aeg olla ainuke, kes peab kõike ise organiseerima ja otsustama. Vallalised, sellel nädalal on õhus palju armastust! 

 

Tervis

Sa oled heas tujus ja optimistlik. Näed asju positiivsemas valguses. Mitte miski ei peata sind. Vaata ainult, et sa ennast niimoodi ära ei kurna. Sa oled muutunud liiga kannatamatuks. See võib mõjuda väsitavalt ka sinu lähedastele. Võta natuke tempot maha.

 

 

Töö ja raha

Sa oled ettevõtlik ega leidlik. Ära kahtle oma võimetes ja oskustes, mine räägi ülemusega palgatõusust, sa oled seda väärt.  Mis puutub rahaasjadesse, siis peaks praegune periood sinu elus olema üsna hea. Su sissetulekud hakkavad kasvama. 


Pere ja sõbrad

Ühe nädala jooksul võib nii palju asju juhtuda! Ära unusta prioriteete paika panna ja veeta rohkem aega oma lähedastega. Kui su nädal peakski algama mõningate arusaamatuste ja möödarääkimistega, siis ära võta kõike nii isiklikult ja ära solvu. Nii sõpradel, kui lähedastel on kindel koht sinu elus. Ära seda unusta.Kommentaare ei ole