Viimased lood

latest

Ambur

    Kuu on Lõvi märgis nädala alguses, selle tõttu peaks sind ees ootama hea nädal. 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi ...

 


 

Kuu on Lõvi märgis nädala alguses, selle tõttu peaks sind ees ootama hea nädal. 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis, samal päeval saab läbi Merkuuri retrograad. Nädalavahetusel on Kuu Kaaludes.


Armastus

Sa ei taha enam mitte midagi. Sa oled kaotanud kogu eluisu. Su kaaslane teeb kõik, et aidata sul end paremini tunda, kutsub sind välja aga ei midagi. Sa oled nagu ära tehtud ja ootad ise ka ei tea mida. Nagu ootaksid sa, et iga hetk mingi õnnetus juhtuks. Tegelikult tahad sa teise kannatlikkust proovile panna ja teha kindlaks, kui suur tema armastus sinu vastu on. Õnneks ei ohusta mitte miski sinu paarisuhet. Kui sa oled aga vallaline, siis näed sa teistes inimestes ainult vigu. Katsu näha rohkem inimestes head, kui halba.

 

Tervis

Mis puutub tervisesse, siis ei ole sa sellel nädalal kõige paremas vormis. Väikesed terviseprobleemid kimbutavad sind ja see võtab tuju ära. Õnneks midagi tõsist sind ei ähvarda ja kõik möödub ruttu. Selleks, et kiiremini terveks saada, hoolitse järgmiste päevade jooksul rohkem oma tervise eest  ja ära unusta: nii vaimse, kui füüsilise tervise eest. Puhka rohkem ja tee midagi, mis teeks sulle rõõmu.

 

 

Töö ja raha

Sellel nädalal mõtled sa rohkem oma rahaasjade peale, sest rahamured ei lase sul magada. Sa kardad oma tuleviku pärast ja see tekitab sinus masendust. Kõige parem, kui sa organiseeriksid oma rahaasju paremini ja peaksid eelarvest kinni. Ära siiski muretse liiga palju, sest kõikidele probleemidele leidub lahendus.  Töö juures võid sa saada häid uudiseid.

 

Pere ja sõbrad

Veeda rohkem aega lähedaste ringis, see on kõik, mida sa hetkel vajad. Sõbrad teavad, kuidas su tuju tõsta ja oskavad sulle head nõu anda. Kommentaare ei ole